Sahifa fully responsive WordPress News, Magazine, Newspaper, and blog ThemeForest one of the most versatile website themes in the world.

Uzuner İnşaat
Oluşum ve prensipleri

Uzuner inşaat iç dış yapı dekorasyon ve tadilat, temelden çatıya inşaat taahhüt ve tadilat yenileme işlerinde uzmandır.

inşaat iç dış yapı dekorasyon, kaba inşaat işçiliği, seramik işçiliği gibi inşaat kategorilerinde profesyonel ekibi ile taleplerinizi noksansız teslim eder. Mantolama, alçı dekorasyon, çatı yenileme, çatı yapımı ve kaba inşaat konusunda kendi profesyonel kadrosu ile hizmete hazırdır.

Yapı Taşları

  • 11.05.2018Kurulduğu yıl ve faaliyetleri

    Uzuner inşaat kurulduğu günden bu güne yaptığı tümtaahhüt işlerinde çok özel müşterilere sahip olmuştur. Yapılacak işin tüm detaylarını birebir takip ederek işçilik kaitesi ve sıfır zarar anlayışı ile teslim etmiştir.
  • 15.08.2018Emin adımlarla büyümeye devam

    Bir çok kurumsal yapıya sahip endüstriyel tesislerin ve resmi kurumların yapım, tadilat işlerinde yer almıştır. Altmışa yakın kadrosu ile bir çok fabrika ve tesiste aktif taahhüt işi alarak piyasada yerini oluşturmuştur.
  • 29.12.2019

    Uzuner inşaat iç dış yapı dekorasyon ve tadilat, temelden çatıya inşaat taahhüt ve tadilat yenileme işlerinde uzman bir firmadır. Yenileme, taahhüt ve temelden çatıya tüm işler için hazır kadroya sahip bir firmadır.
Responsive ThemeForest Wordpress Theme Avada bigtheme.net/wordpress/themeforest/323-avada BIGtheme.net