Anahtar Teslimi Ev Tadilatı

Anahtar Teslimi Ev Tadilati Ve Tamiri konusunda kocaeli de evinizin temelden çatıya tüm tadilat işleri için ekibimiz temelden çatıya tüm işlerinizi titizlikle, projelendirerek yaparak istediğiniz yaşam alanlarını oluşturabilir.

Mutfak yenilemeyi nasıl yaparız?

Mutfakların yenilenme işlemi sırasında talebe göre balkon büyütme, alçı sıva, tuğla örme, doğalgaz tesisatının yenilenmesi, su tesisatlarının yenilenmesi ve seramik işleri olmak üzere mutfak yenileme ve tadilat işlerinde ihtiyaç duyduğunuz tüm işlemler için hazır bir yapıdayız.

Anahtar Teslimi Ev Tadilatı

Banyo tadilat aşamaları

Banyo içi sıcak su tesisatının değişimi, bataryaların yenilenmesi, soğuk su ve elektrik tesisatının yenilenmesi, seramiklerin sökülerek yada ilaçlanarak gönyeli şekilde değişimi, duşakabin ve zeminde kabin yada seramik uygulaması, talep üzerine havlupan montajı gibi banyoda yapılması gereken tüm detayların uzuner inşaatın profesyonel yapısı ile sorunsuz sonuçlandırılır.

Oda büyütme nasıl yapılır?

Kullanıma uygun olmayan ve boş yer kaplayan salon yada odalardaki balkonların kırım, tuğla örümleri, sıva ve dekoratif boya işlemleri, yerlerin parkelerinin değişimi, duvarların astarlı ve tırnaklanarak alçı çekilmesi, elektrik ve anten tesisatlarının değişimi, kapıların ve eşiklerin değişimleri gibi tüm işlemler titizlikle yapılmaktadır.

Komple ev ve işyeri tadilatı işleri

Temelden çatıya ve tüm yaşam alanlarının tadilatı, yenilenme süreçlerinin birebir işleyişleri ile ilgili bir çok alanda hizmtveren uzuner inşaat, tadilat ve yenileme hizmetlerinde uzmanlaşan yapısı ile bir çok referansa sahiptir.

 

Tadilatın asıl amacı olan ferah ve yenilenmiş bir alanda nefes almak olduğu bilincinde hareket edilerek kişilerin yaşadığı her metrekarede yapılcak olan işlemlerin titizlikle ve profesyonelce işlenmesi çok önemlidir.

Bu anlayış ile firmamız yenileme, tadilat yapılacak olan yapıda keşiflerini, malzeme, kadro ve ekipman listesini noksansız yaparak işin yapılacağı adreste tüm işleri başarı ile detaylandırır.

Yenileme ve tadilat sonrası çıkabilecek tüm aksaklıkların belirlenerek en sağlıklı çözüme ulaşmanın her zaman mümkünü olduğunu bilmenizi ve taleplerin üzerinde titizlikle hareket ettiğimizi bilmenizi isteriz.

 

Tadilat sürecinde yaılması gerekenler

Her tadilat işinin uzuner inşaat için öneminin işin büyüklüğü yada ufak olmasının önemi olmadığı gibi alınan her işin insan hayatına etki edeceği gerçeği ile hareket ederiz.

Yaşanan aksaklıkların ve sorunların profesyonelce ve düşük maliyetle çözebilmemizin asıl sebeplerinden biri olan profesyonellik ve iş gücünün daimi sürekliliği konusundaki istikrarlı yapımız ile müşterilerimize sorun yaşatmadan istediklerini tam anlamı ile verebilme yapısına sahibiz.

Ev yenileme işlemleri sırasında işi yapan ustaların işin yapılış biçimindeki tecrübelerinin önemi ve işin başında tecrübeli birinin olması, iş sırasının ve nasıl yapılacağı ile ilgili işleyişi sağlamanın önemi tartışılamaz şekilde  önemlidir.

Anahtar teslimi tadilatın önemi

Anahtar teslimi tadilat işlerinde asıl öneme sahip malzeme kullanımı ve malzemenin işlenmesidir. Kullanılan malzemenin kalitesini yapılan işçilik göstermelidir. Bu anlayış ile tüm tadilat ve yenileme işleri uzuner inşaat tarafından noksansız ve istenilen süreçte gerçekleşir.

Yapılarınızın tamamen yenilenmesi konusunda uzman, profesyonel tadilat uzmanı uzuner inşaat her ilde ekiplerini organize edebilmektedir. Tamamen kendi kadromuz ve ekipmanımız ile hareket ederiz.

Aldığımız işleri dışarıya pas ederek yapmayız. Tamamen kadromuzun bünyesinde gerçekleşen bir iş gücüne sahibiz.

Tadilat ve yenileme konusunda karar vermeden önce bizden ücretsiz keşif talep ediniz.

Beraber çalışmak dileklerimizle