Banyo yenileme

Banyo yenileme hakkında fikirlerimiz dahilinde birçok yenileme projesi yapan Uzuner İnşaat ev tadilatı konusundaki fikirlerini sizinle paylaşmaktan mutluluk duyar.

Tadilattan en çok kaçınılan alanlar genelde banyolar oluyor. çünkü banyoların tadilat süreci daha zor olduğundan  tadilat süreçleri biraz daha zorlu bir süreçtir.

Bizde sizlere tadilatlar gerekmeden banyonuzu nasıl bambaşka bir görünüme kavuşabilirsiniz bunu tartışacağız. ayrıca güzel fikriniz varsa onları bizimle paylaşmanızı tavsiye ederiz tamamen kendi kadromuzla banyoları bambaşka bir görünüme kavuşturuyoruz.

Banyodaki değişimi en çok gösteren detaylardan biri fayansların renkleridir, fayansların renkleri atmosferi çok değiştirecektir.

Çoğumuzun evinde bulunan eski duşakabinlerin bazı alt alanlarında çürüme eskime gibi izler mutlaka vardır öncelikle değişim yada boyama işlemleri yapılmalı.

Banyonuzda çok kişinin elinde bulunan sıradan banyo dolapları vardır bunların değişimleri ve aksesuarlarını kapaklı menteşelerini komple değişerek eskitme işlemi yapabiliriz ufak dokunuşlarla banyonun harika görünüme kazanmasını sağlar yaşam alanlarınızı daha ferah daha akıcı fikirlerle profesyonel anlamda yenilemesini yapmış oluruz.

Bazı iç değişim yapmış olduğunuz banyolarda az su alan bölgelere strafor uygulaması da yapıyoruz. taş desenli su geçirmez straforların banyo içerisindeki dekorasyonları  hava katmanı sirkülasyonunun daha fazla olduğunu ve sağlıklı olduğunu söyleyebiliriz. eskitme işlemleri yaptığımız bazı alanlarda da özellikle mobilyanın değişmeyeceği alanlar, Tabii bu alanlarda eskitme boyası ve zımpara, vernik vasıtasıyla eskitme işlemleri de yaparak Banyoya çok farklı hava katılabilir.

Tabii bunların arasında seramik boyası tercih edilebilir. seramik boyaları seramik üzerine kullanılabilen bir boya çeşididir. seramik boyaları ve boya uygulaması konusunda seramik işçiliği yapan ustalarımız profesyonelce boyayı aynı tonda olabilecek şekilde uygulayabilirler.

seramik boyasındaki asıl amaç eski seramiklerin değişmesini istemeyen ev sakinlerinin seramik Üzerine uzun zaman görünümü ve estetiğini farklı bir şekilde yansıtacak olan boyama türüdür.

Banyo yenileme

seramik boyalarının tercih edilme sebebi dekorasyonu farklı göstermek. daha iyi estetik ortamlar sağlamak, daha ferah mekanlar için birebir kullanılan boya türüdür. seramik Boyası yanı sıra duşakabin Üzerine uygulanan folyolarda çok farklı hava katabilir.

duşakabinlerin altındaki eski bölümler boyanarak Daha yeni bir görünüm sağlanabilir Bunlar yapılırken Tabii ki izalasyonu çalışmaları da beraberinde yapılabilir.

banyo yenileme ve banyo tadilatı konusundaki birçok fikre ve yeniliklere açık olan firmamız sizlere banyolarınızın yenilenmesi konusunda elimizden geldiği kadar net fikirler vermeye çalıştık.

Banyo yenileme fikirleri