"Temelden çatıya inşaat"

Destek-Keşif-Teklif
0850 8406121
Çalışma saatleri
09:00 - 18:00

  Tag: ev tadilat firmaları

  İç dış dekorasyon | Interior-exterior decoration

  Ev tadilatı

  Evlerimiz hayatlarımızı sürdürdüğümüz en önemli yaşam alanlarıdır. Yaşam alanı olmalarından ötürü zaman zaman bakıma ve tadilata ihtiyaç duyarlar.

  Hem konfor hem de bakım için tadilat çok önemlidir. Tabi ki her binanın tadilat ihtiyacı farklıdır.Örneğin, yeni bir binanın tadilat ihtiyacı ile tarihi bir binanın tadilat ihtiyacı aynı olmayacaktır.

  Bu nedenle tarihi bir binanın tadilatı yapılırken o binanın geçmişini araştırmak ve bina yapımında hangi malzemelerin kullanıldığını öğrenmek gerekir.
  Ev tadilatı yaparken öncelikle evimizin nelere ihtiyacı olduğunu bir liste haline getirirsek, hesaplamalarımızı daha doğru ve eksiksiz yapmış oluruz.

  Ev tadilatı

  Tadilatı ne şekilde yapacağınız evinizin ihtiyaçlarına göre değişir.Evinizin küçük ve zaman ayırıp yapabileceğiniz tadilatı var ise anahtar teslim tadilata ihtiyaç duymazsınız.

  Örneğin, eliniz yatkınsa evinizin boya badana işlerinizi kendiniz halledebilirsiniz.Odalarınızın renklerini değiştirerek evinize daha modern veya canlı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

  Lakin, eviniz çok yıpranmış, büyük hasara sahipse ve köklü bir değişime ihtiyacı var ise mutlaka bir iç mimar desteği almalı ve işi ustalara bırakmalısınız.

  Anahtar teslim tadilat ile kendiniz uğraşmadan bütün işleri ustasına devredip, daha sonrasında evinizi tüm işleri halledilmiş bir şekilde teslim alırsınız.

  Bu, sizin hem işin ustasıyla çalıştığınız için tekrardan tadilatın herhangi bir sorunu olmadan uzun ömürlü kullanımını sağlar hem de iç mimar desteği ile evinizin estetik görünüm kazanmasına katkıda bulunur.
  Tadilat konusundan bahsetmişken, evde en çok vakit geçirdiğimiz alandan biri olan mutfaktan söz etmeden geçmeyelim.

  Ev tadilatı yapılırken dikkat edilmesi gerekenler

  Mutfakta tadilat işlemi yapılırken öncelikle dikkat edilmesi gereken konulardan en önemlisi, işlemin binanın su ve elektrik planına uygun yapılmasıdır.Buna dikkat edilmediği takdirde yapılan tadilat sonucunda ciddi sorunlar ortaya çıkabilir ve tadilat geçerliliğini yitirir.
  Mutfakta yapılabilecek diğer bir işlem ise duvar, tavan ve zemin değişikliğidir. Mekanda tezgah arasında, zeminde ve dolap kapaklarında yapılan malzeme değişikliği ile daha modern ve estetik görünüm kazanılabilir.

  Ev tadilatında malzeme seçimi

  Elbette malzeme seçimi yaparken zevkinize uyanı tercih edeceksiniz. Lakin malzemenin de kullanışlı ve kolay temizlenebilir olmasına dikkat etmelisiniz.
  Evimizde ayrı bir öneme sahip olan bir mekanda banyodur. Banyolarda yapılan tadilatlarda duşakabinler önemli yer tutuyor.Çünkü modern zamanda yaygınlaşan minimal mekanlar ile duşakabinler daha çok rağbet görüyor.

  Bunun yanı sıra banyosu geniş olanlar ise, mekanı daha şık göstermek açısından modern tasarımlı küvetler tercih edilebiliyor.

  Yapılacak tadilatlarda tıpkı mutfaktaki gibi zemin, tavan ve duvar malzemeleri seçerken de kullanışlı olmasına dikkat etmelisiniz.Tesisat tadilatlarında da binanın su tesisat planına uygun yapılması gerekmektedir.

  Yaptığımız bazı ev tadilat ve yenileme görselleri

  [dt_gallery_masonry loading_effect=”scale” image_border_radius=”3px” hover_animation=”scale_in” project_icon_color=”#ffffff” project_icon_border_width=”0px” include=”5428,5427,5433,5432,5425,5426,5420,5430,5431,5424,5421,5419,5418,5417,5394,5416,5205,5184,5175,5173,5180,5170,5168,5161,5160,5166,5148,5146,5145,5139,5138,5137,5142,5133,5128,5108,5073,4987,4915″]
  İç dış dekorasyon | Interior-exterior decoration

  Tadilat yapan firmalar

  Tadilat yapan firmalar bünyesinde uzuner inşaat daire ve işyeri tadilatlarında iş öncesi iş program aşamalarının yapılabilmesine bağlıdır.
  Yapılacak iş öncesi keşif ve iş programının iyi çıkması, işin sağlığı açısından son derece iyi bir hareket olacaktır.

   

  Tadilat yapan firmalar

  halihazırda oturulan dairenin içerisindeki yapılan program ev veya işyeri içindeki tüm eşyaların ayrı bir alana çıkması gerekmektedir.
  iş alanının genişletilmesi ve rahat çalışılması işin sağlığı ve süresi açısından olumlu sonuçlar doğuracaktır.

  Uzuner inşaat olarak yapmış olduğumuz tüm ev yenileme ve dekorasyon işlerinde iç ve dış dekorasyon alanında birçok alternatifi müşteriye Sunabilmenin profesyonel altyapının ve tecrübe birikimini hazır olmasına bağlıyoruz.

  Kullanılacak teçhizat detayları;
  ekip ve ekipman konusundaki aşamaları uzun yılların verdiği birikim ile Sıkıntısız bir vaziyette işe yansıtma potansiyelimiz sayesinde yapılacak olan işin müşteriye zaman ve para kaybı olmadan dönüşümünü sağlamak bizim yegane görevimizdir.

  banyo yenileme mutfak büyütme, mutfak yenileme, balkon kapama, teras kapama gibi bir daire içersinde yapılacak bütün işleri A’dan Z’ye kendi bünyesinde işleyebilen Uzuner İnşaat, işyeri tadilatları ve Boya badana konusunda her zaman hazır bir ekibe sahiptir.

   

  Tadilatı nasıl bir yapıda işleriz?

  alçı sıva, dekoratif boya, Doğaltaş işleri ile ilgili tüm işlerle birebir İlgilenebilir ve kendi bünyesindeki kadro yapısı ile A’dan Z’ye Talep edilen işi zamanında, estetik sağlam bir şekilde verebilme yapısına sahiptir.

  Daire ve işyeri yenileme tadilatlarında, parke seçimini müşteriye bırakılarak duvar boyası seçimine göre renk seçiminin sağlanıp aynı zamanda seramiklerinde modellerini müşteri ile beraber karar verdikten sonra kapı model ve sütün Göbek gibi detayları da sırasın ca yaşam alanlarında farklı bir hava katmak adına daha kaliteli işler sunmak için mutlaka onaylatırız.

  Tadilat sırasında önem verilecek hususlar;

  Dekoratif iç boya ve seramik seçiminde kullanması gereken diğer detaylar köşe çıtaları, alüminyum detaylar, Derz dolgu rengi vs.renk seçimi ve kalitesi gibi detayları da müşteriye sunarak işin ne kadar süre ve kalitede çıkması gerektiğini, ileride sorunsuz bir sürece hizmet edeceğimize anlatmak bizim görevlerindendir.

  kullanılacak malzemenin detayları işin kalitesini ortaya koyacağı gibi aynı zamanda sağlık ve güvenlik açısından da çok önemlidir.

  insana hizmet etmemizin amacı olan hizmet ve dekorasyon sektörü insan sağlığı ve hayatı, yaşam kalitesini birebir etkilediğinden dolayı işin diğerinin farkında olarak yapmış olduğumuz bütün tadilat ve yenileme işlemlerinin sorumluluğunu taşıyarak işimizi yaparız.

   

  İç dekorasyonda neler yapıyoruz;
  • Alçı sıva
  • duvar yıkma
  • tuğla örme
  • saten
  • boya badana
  • elektrik tesisatı
  • doğalgaz tesisatı
  • su tesisatı
  • pis su tesisatı
  • pvc kapı pencere 
  • parke 
  • alçı göbek
  • özel alçı ışıklandırma
  • alçı spot
  • seramik kaplama
  • duşakabin, kozet ve lavabo yenileme
  • mutfak yenileme
  • oda büyütme
  • mobilya dekorasyon

  ve iç dış dekorasyon taahhüt

  Web sitemizde bazı görsellerimiz de yapılan mantolama sonrası veya mantolama sırasında iç tesisat ve duvarlardaki yapmış olduğunuz değişikleri göstermeye Çalıştık.
  Yapılan işin detaylarını VE bütün aşamalarını tam olarak yansıtma olasılığımız bu çerçevede azdır.
  2019 yaz başlangıcında Kocaeli merkezde yapılan ortalama 4 tane mantolama işinin 2’sinde duvar kırma, oda büyütme gibi birçok işlemler yaptık.
  mantolama ve dekorasyon haricinde iç dekorasyon anlamında tuğla örme, kaba sıva, alçı sıva, doğal taş uygulamaları, alçı göbek, alçı tavan, kartonpiyer, stropiyer gibi birçok uygulamayı da bu hizmetler içerisinde yapmış olduk.

  Ev yenileme, işyeri yenileme ve iç dekorasyon tadilat işleriniz için birebir hazır ekibimizle önce keşif taleplerini değerlendirerek en sağlıklı çözümleri bulabileceğimize emin olun.

  karar vermeden önce bizlerden keşif analiz talebinde bulunun. sizlere mali analiz ve süreç hakkında kullanacak malzemeler konusunda işin detaylarını nasıl işleyeceğimizi kısaca çıkartarak teklifimizi sunalım.

  bir telefon kadar yakın olan Uzuner inşaat hizmete her zaman hazırdır. beraber çalışmak dileği ile Esen kalın

  Şimdi ara