"Temelden çatıya inşaat"

Destek-Keşif-Teklif
0850 8406121
Çalışma saatleri
09:00 - 18:00

  Tag: inşaat firmaları

  İnşaat | Construction from foundation to roof

  Kaba inşaat

  Gayrimenkul terimlerinden olan kaba inşaat; çimento, kum, çakıl, kireç, demir, tuğla, kalıp ve kalıp bağlantı elemanları kullanılarak yapının betonarme taşıyıcı elemanları ile dolgu duvarlarının yapılmış halidir.

  Kaba inşaat ta boya yapılmamış, aydınlatması takılmamış sadece tesisatı kurulmuştur. Tabi böyle tabir ediliyor, ancak kaba inşaatın net bir şeklide tamamlanmış ya da tamamlanmamış olduğu teknik bilirkişi raporlarıyla anlaşılabilir.Bilirkişi yapıda eksik bir iş görmedikçe kaba inşaat tamamlanmıştır onayı verir.
  Kolon kalıp işleri yapı için çok önemlidir, bu yüzden yapı denetimi yapan bilirkişiler ilk olarak onun kontolünü yapar.Peki kaba inşaat malzemeleri nelerdir onlara bakalım;
   Çakıl
   Kum
   Çimento
   Tuğla
   Kireç
   Demir
   Kalıp
   Kalıp Bağlantı Elemanları

  Kaba inşaat malzemelerini yukarıda belirttik.Şimdi de kaba inşaatın yapım sürecini sıralayalım;
   Harfiyat
   Grobeton
   Demir Detayı
   Korozyon
   Mantolama
   Temel İzolasyonu
   Temel Drenajı
   Temel Elektrik Topraklaması
   Duvar işleri; tuğla duvar veya gazbeton duvar örülmesi

  Kaba inşaat
  Kaba inşaat yapım sürecinin bitmesinin ardından ince iş yapımına geçilir.İnce işlerin yapımında ise boya, badana, sıva, yalıtım vb. işler vardır.

  45 Büyükbaş için kaba inşaat projesi

  İnşaat | Construction from foundation to roof

  Kocaeli inşaat firmaları

  Kocaeli inşaat firmaları

  Kocaeli inşaat firmaları

  Kocaeli inşaat firmaları Uzuner İnşaat olarak İnşaat işlerinde birçok referansa sahip olan firmamızın inşaat alanında Temel’den çatıya İnşaat firması olarak bütün yetiye sahip uzman bir firmayız.

  izmitte kat karşılığı inşaat ve İnşaat genel işleri olmak üzere temelden çatıya bütün alanlarda aktif olan Uzuner İnşaat gerçekleştirdiği bütün taahhüt işlerini noksansız ve zamanında yerine getirmiştir.
  İnşaat konusunda yeterince, teçhizat ve bilgiye sahip olan firmamız uzun yıllardır Taahhüt işleri yapmaktadır.

  Kocaeli inşaat firmaları olarak hizmet veren Kocaeli merkezli firmamız İstanbul, Bursa, Kandıra, Yalova, Sakarya, Bolu, Düzce gibi birçok ilde taahhüt işleri gerçekleştirmiştir. inşaat alanında birbirinden uzman ekip arkadaşlarımızla yapmış olduğumuz bütün tadilat ve sıfırdan İnşaat işlerini web sitemiz ve farklı platformlarda tanıtmaya gayret gösteriyoruz. Web sitemizde göstermiş olduğumuz bütün metal yerler kendimize aittir.

  Kocaeli inşaat firmaları

  a’dan z’ye bütün dekorasyon ve dekoratif işleri üstlenme görevini rahatlıkla yerine getirebiliriz. Kocaeli inşaat şirketi Uzuner inşaat

  temel işleri dahil ruhsat alım işlemlerini Hatta Danışmanlık Hizmetleri verebilecek kapasiteye sahip olan Uzuner İnşaat size karlı ve sorunsuz çözümler sunar.

  Kocaeli inşaat firmaları yazımızda inşaatla ilgili bütün detaylardan bahsedecek olursak temel kaba inşaat, tuğla örme, Alçı, gizli ışık, boya, tesisat, hazır mutfak, Isıcam, ferforje, garaj kapısı, kamera sistemleri, mantolama, peyzaj, hazır mutfak gibi bütün iş kollarını bir arada sunabilen uzuner İnşaat birçok referansa sahip firmadır.

  Alanında birçok işi teslim eden firmamız peyzaj alanında da birçok kişi tamamlamıştır.

  kat karşılığı inşaat konusunda Temel’den çatıya ruhsat alımı ve Danışmanlık Hizmetleri hizmet takibi A’dan Z’ye proje takipleri proje oluşumu projedeki stratejik Açıklar gibi birçok konuyu ele alabilen uzman kuruluş olan uzman İnşaat size bu konuda sözleşmeli iş takip yapabilmektedir.

  Kocaeli inşaat firmaları ve inşaat şirketleri adı altında taş ev yapımı anahtar teslim İnşaat kaba inşaat yapımı gibi taahhüt gerektiren ve tecrübe isteyen konularda uzuner inşaatı seçmek için bir çok gerekçeniz olacaktır.

  bir evi veya ofise gerçek anlamda yaşanabilir kılan asla tasarımdır.
  salamlı konusunda Tabii ki tartışılmaz gerçekler ve önem arzeden durumlar var.
  Gerçek anlamda yaşanabilir kılmak renkleri seçimlere bütün metaryelleri birbirine uyumlu halde sorunsuz inşa etmek tecrübe ister.
  müşteri memnuniyetini ön planda tutmak gerçekten işini seven insanların yapabileceği bir şeydir.
  bir dekorasyonun ruhundan anlamak En azından istenileni yansıtmak önemli bir unsurdur.
  birçok referansa sahip olan uzman uzuner inşaat Kocaeli inşaat firmaları arasında Birçok taahhüt işini gerçekleştirmiş olup Sizlerin de gereksinimlerini noksansız teslim edecektir.

  Kocaeli inşaat firmaları adı altında hizmet veren firmamız Kocaeli’de Konut Projesi yapmıştır kat planlarını örnek daire görselleri ve hatta yeni Projesi’ndeki görselleri web sitesi ne ve sosyal medyada tanıtmak üzere sizlerin beğenisine sunulmuştur.

  peyzaj bahçe düzenleme konusunda referanslara sahip uzuner İnşaat Rulo Çim hazır Rulo Çim sulama gibi birçok uygulamayı da beraberinde sunabilmektedir.
  yapısal peyzaj konusunda profesyonel peyzaj uygulamaları Mimar ve Peyzaj uzmanları gözetiminde estetik doğal kusursuz bir şekilde karma projeleri konut projelerini AVM projeleri hayata geçirebiliriz.

  sadece peyzaj çalışmasının öneminden bahsetmek yerine peyzaj hizmetleri nin bütün detaylarını yapabilen uzman İnşaat.

  taahhütleri konusunda a’dan z’ye bütün konularda işin arkasındadır

  İnşaat Taahhüt işlerinizde bir telefon kadar yakın olan firmamız sizlere hizmet vermekten Onur duyacaktır telefon 0850 840 61 21

  Şimdi ara