Dekoratif taş uygulamaları

Dekoratif taş uygulamaları aynı zamanda kültür taşı olarak da adlandırılır. iç mekan ve dış mekanlarda oldukça estetik görünümler sağlayan dekoratif taşlar doğal görünümleri ve doğal taş tozu ile imal olması açısından da çok önemli ve estetik mekanlar ortaya koyar.

Dekoratif dış cephe kaplama ve doğal iç cephe taş kaplamaları uygulama alanlarına göre değişkendir. Doğal  taş kaplamaları genelde yalıtım amaçlıda kullanılabilir. iç cephede kullanılan dekoratif taş kaplama alanlarını uygulayacak kişinin uzmanlığı ve kullanılan malzemenin kalitesi ile eşdeğer bir öneme sahiptir.

Kültür tuğlaları, kültür taşı, Fiberglass polyester panel kaplama gibi farklı malzemelerin de iç dekorasyon da kullanması dekoratif taşın uygulama alanlarını daha da geniş kılmaktadır.

Dekoratif taş uygulamaları

Ayrıcalıklı bir mekana sahip olabilmeniz dekoratif taş uygulamaları yapan firmamızın estetik anlayışı ile bir araya Geldiğinde daha yaşanabilir ve estetik alanlar sunarız.

Dekoratif kültür tuğlası, antik ve rustik modelleri ile daha da farklı Hatta siyah tuğla duvar kaplamalı daha estetik görünümlü mekanlar oluşturacaktır.

Doğal taş dekorasyonu ile Ayrıcalıkları yaşayın

Genelde birçok işyeri tadilatları ve yeni yapılan binalarda özel dekorasyon uygulamalarımızın referanslar arasında çok kullanmış olduğunuz dekoratif taş uygulamaları yanısıra mermer dekorasyon ve granit uygulamaları da yaptık.

Dekoratif paneller konusunda farklı alanlarda uygulamaları yapan firmamız tuğla panel, hasırlı beton panel, ahşap panel görünümlü dekoratif anlamda birçok görünüme sahip dekoratif panel uygulamaları da yapmaktadır.

Çok sayıda dekoratif panel uygulaması yapan uzuner inşaat sizlere bu konuda kataloglar ve referanslar yardımı ile daha net yardımcı olacaktır.

dekoratif doğal taş panelleri satış ve uygulama

Kültür tuğlaları uygulamalarında birçok çeşit mevcuttur.

iç mekanda kullanmış olduğunuz genelde çıkma tuğlalar, harman tuğla kaplama, antik tuğla kaplama, rustik tuğla kaplama, beyaz tuğla kaplama, siyah tuğla kaplamalar,.

Ateş tuğlaları, pres kaplama tuğlası, eski tuğla kaplama, orijinal tuğlalar, gibi eskitme tuğlalar da dahil olmak üzere birçok kültür tuğlası modeli ve panelleri mevcuttur.

bunların uygulama ve işleme alanlarını Profesyonel ekibimiz ile Beraber karar vermenizi tavsiye eder, bu konudaki referans ve kataloglarımızdan yola çıkarak daha net fikirler edinebilirsiniz.

Kültür taşları uygulamasında birçok kültür taşı panelleri modelleri ve renkleri mevcuttur.

Bunlardan uygulama yaptığımız  Kayrak taşı serisi, yığma taşı serisi, tarla taşı nın farklı modelleri.

odun Kayrak taşı, kale taşı, karma taş, tarla taşı, Yığma taş serisi gibi iç mekan ve dış mekanda çok tercih edilen birçok taş modellerimiz vardır.

Bu taş modellerimizin arasında işyeri ve evlere Kullanmış olduğumuz çok sayıda referansa sahibiz.

Dekoratif taş uygulamaları konusunda Kocaeli dekoratif taş uygulamaları yapan firmamız İzmit merkezdedir.

A’dan Z’ye doğal taş uygulamaları konusunda Türkiye‘nin birçok ilinde özel uygulamalar yapan firmamız işyeri dekorasyonu ve ev dekorasyonu konusunda uzmandır.

Taş görünümlü paneller Fiberglass polyester ile doğal taş tozundan üretilmiştir. boyası genelde mat olarak kullanılan ürünler yüzde %100 Doğal taş görüntüsüne ve dokusuna sahiptir.

2 ve 4 santimetre kalınlığında imalatı yapılan modellerimiz mevcuttur. ortalama 6 ile 8 kilogram arasında değişen ağırlıklara sahiptirler. Bunlar metrekare ağırlık birim ölçüleri dir.

Vidalama yöntemi ile kolayca uygulanabilen ve doğal taşları aratmayan paneller iç, dış mekanlarda oldukça çok kullanmaktadır.

harç ve inşaat kirliliği açısından çok mali ve zaman avantajı sağlayan uygulamalar çok rahattır. Taş duvar panellerinin yüzlerce çeşidi vardır. iç mekan ve dış mekanda doğal taş uygulamalarını kaba sıva, ince sıva, beton ve ağaç üzerine uygulama yaparız.

Yanmaz özelliğe sahip tuğla ve taş panelleri su geçirmez yalıtım özelliğine de sahiptir.

Tamamen doğal görünümlü olan ve doğal taş tozu ile akrilik mat boyadan imalatı yapılan paneller, dekoratif taş uygulamaları konusundaki aranılan bütün estetik ve sağlam ve hatta yalıtımı sağlamış olur.

140 çarpı 330 santimetre ebatlarında imalatı olan dekoratif panel taşlarının standart ölçüleri bu şekilde olup yüzlerce model sahiptir.

Dekoratif taş uygulamaları konusunda yüzlerce lana uygulama yapan Uzuner İnşaat Kocaeli’de, İstanbul’da bursa’da, Çanakkale’de, Gebze’de, Sakarya’da, Bilecik’te birçok işyeri ve ev dekorasyonunu Doğaltaş panellerle yapmıştır.

Mekanların estetik mimari olan firmamız, müşterilerine doğal taş tozu ile imalatı yapılmış %100 doğal taş dokusuna sahip olan panelleri maliyet ve zaman açısından tavsiye etder. daha avantajlı olabilmesi adına tavsiyelerimiz arasında yer almaktadır.

Doğal taş panellerinin ekonomik olmasının yanı sıra Alev yürümez özelliği ne de sahip olması ayrı bir avantajdır. kanserojen herhangi bir madde içermeyen ve barındırmayan doğal taş tozu ile akrilik mat boyadan hijyenik olarak imalat yapılan doğal taş panellerinin dekoratif taş uygulamaları konusundaki yeterliliği tartışılmazdır.

Kocaeli doğal taş ve dekoratif taş uygulamaları konusunda profesyonel firmamız sizlere bu konuda A’dan Z’ye yeni fikirlerle Ferah mekanlar da yaşamanızı sağlayacaktır.

Bir telefon kadar yakın olan Uzuner İnşaat sizlere bu konuda danışmanlık yaparak ufak ya da büyük taahhüt işlerinize taliptir.

bizlerden keşif taleplerinizi mutlaka isteyiniz, telefonumuz 0262 606 07 79 ve mail adreslerimize iletişim sayfamızdan bakabilirsiniz. Saygılarımızı sunuyoruz beraber çalışmak dileği ile esenlikler diliyoruz.