inşaat tadilat

İnşaat tadilat konularında uzun yıllardır hizmet veren Uzuner İnşaat Yapı Dekorasyon taahhÜt, bulunmuş olduğu bölgede konumunda ciddi işler yapmış bir firmadır.

inşaat tadilat konusunda A’dan Z’ye her kalemle birebir uğraş gösteren ve kendi imalat atölyelerinde lokal olarak hizmetlerini tamamlayabilen alt yapıya sahip bir firmadır.

uzuner İnşaat metal atölyesi ve Söve imalat atölyesi yanı sıra uygulama alanında profesyonel ekibiyle bilinçli sorumlugunu bilen sorumluluklarını zamanında ve hızlı yerine getiren yaptığı sözleşmelerin arkasında duran bir firmadır.

inşaat tadilat

inşaat tadilat konusunda Temel’den çatıya inşaat tüm İş kalemleri biribiri izlenebilen Uzuner İnşaat profesyonel kadrosuyla her zaman Zinde ve dinamik bir firmadır.

Konumunda sürekli teknolojiyi takip ederek sektöründe bir adım önde olmayı başarmıştır.

Kocaeli’de tadilat firması hizmeti veren firmamız diğer illerde de inşaat tadilat konusunda hep bir adım önde olmustur.

inşaat tadilat konusunda birçok referansa sahip ve birçok pratik işler yapmış olan uzuner İnşaat’ın tadilat işleri nin yanı sıra yap-sat konularında da bir çok projelere imza atarak tecrübe sağlamıştır.

a’dan z’ye bütün tadilat işleri ni uzun yıllardır devam ettiren İnşaat maliyet ve imalat konusunda da bir adım önde olması müşterileri için tartışmasız hem sağlıklı hem de avantajlı bir durumdur.

En başta fiyat açısından ve kalite açısından işin kalitesini ortaya koyabilme adına kendi imalatlarını kendi atölyelerinde yapıp montajlayan ve sürecisağlıklı  ilerleten bir yapıya sahiptir

Uzuner İnşaat’ın iş konusunda ki iş sağlığı ve iş güvenliği konusunda hassas bir işletmedir.

İş güvenliği tahhüdün bitirilmesi konusundaki önemi tartışılmayacak kadar önemlidir.

Balkon tadilatı, duvar yapımı, çevre düzenleme, mutfak yenileme, banyo yenileme, Seramik fayans, Çatı tadilatı, çatı yapımı, çelik çatı yapımı gibi birçok tadilat gerektiren işlerde birebir kendi kadrosu ile her zaman aldığı işi sorunsuz teslim etmiştir.

2019’un ilk aylarında yeni proje çalışmalarına başlamıştır. Söve imalat atölyesi ile de yapmış olduğu en akıllıca yatırımlarından birisi olan Söve imalatı atölyesinde bütün modellerin imalatını, kesimlerini ve montaj işlerini kendi bünyesinde imalatını yapmaktadır.

Metal aksamlarının imalatı yanısıra en çok tercih edilen ferforje imalatı, Demir korkuluklar, dekoratif sistemler ile Entegre görünümlü metal işlemeler, bütün demirli metal ile ilgili olan aksamları da kendi atölyesinde yapabilmekte.

Mantolama ekibi ile mantolama imalatı konusunda mantolama desenleri Çitalar, kartonpiyerler, tavan göbekleri, stropiyerler, tavan kaplamaları gibi imalatları da kendi bünyesinde yapan Uzuner İnşaat bu konuda a’dan z’ye bütün ekibi ile profesyonel anlamda İş takibi yapar.

uzuner inşaat tadilat konusunda veya yeni aldığı taahhüt işi konusunda almış olduğu her işin bütün fizibilitesi kendi bünyesinde profesyonelce tamamlar.

Hiçbir firmaya ihtiyaç duymadan kendi tecrübeleri ile sonuçlandırabilir ve teslim edebilir.

uzuner İnşaat Yapı Dekorasyon Kocaeli’de tadilat işleri konusunda profesyonel bir firmadır.

İzmit’te tadilat dekorasyon işleri taleplerinizde uzuner inşaata danışmadan karar vermemenizi tavsiye ediyoruz.

Edindiğimiz tecrübeler de çok detaylı kalemlerin farklılık gösteren detaylı inşaat tadilat işlerinin her aşamasını kolaylıkla profesyonelce teslim edebileceğimiz alt yapıya sahibiz.

uzuner İnşaat iç dış cephe dekorasyonu konusunda Temel’den çatıya İnşaat konularında uzman ve profesyonel yapısı ile işgücü imalat gücü ile sizlere danışmanlık hizmeti vermeye 7/24 hazırdır.

inşaat tadilat konularında en çok rastlanan konulardan bir tanesi de genellikle çıkan ekstra vardır Bu sıraların tecrübesiz ve konuyla ilgili bilgisi olmayan işgücüne sahip kişilerdir

Uzuner inşaat almış olduğu her işin  A’dan Z’ye yapılması gereken bütün detayları da teklif aşamasında çıkabilecek  tüm sorunları tespit eder size bir rapor halinde sunabilir.

yapılan işin sağlığı ve emniyeti açısından işin arkasında bu şekilde durmaya her zaman dikkat etmiştir.

yapılacak olan işin ne olduğunu bilerek  yapmak ve bilinçli iş gücü ile işin sağlamlık ve alt yapısının sağlığı açısından da çok dikkat ettiğimiz bir konudur.

Kocaeli’de inşaat tadilat işleri konusunda onlarca referans olan Uzunlar İnşaat a’dan z’ye bütün işleriniz için en profesyonel ve en kalıcı çözümler sunabilen bir adrestir.

sizlere bir telefon kadar yakın olan uzun ev inşaatı 0262 606 07 79 nolu telefondan ya da mail adresi olan bir fayda uzun İnşaat nokta com adresinden 7/24 ulaşabilir Ayrıca web sitesi üzerinden teklif formunda teklif talebinde bulunabilirsiniz

ücretsiz keşif talebinde Bulunduğunuzda uzuner İnşaat size en kısa zamanda cevap verebilir konumdadır.

keşif talebiniz üzerine kısa zamanda gelip yerinde birebir görüşerek ihtiyaçlarınızı belirleyerek Daha sağlıklı ve daha net fiyat verebiliriz.