"Temelden çatıya inşaat"

Tag: izmit mantolama

Mantolama ısı yalıtım | Thermal insulation

Mantolama nasıl yapılır

Mantolama-yalıtımın binada sıkıntısız bir şekilde etkili olabilmesi için iyi bir şekilde uygulama yapılması gerekmektedir. İyi bir şekilde dememde ki anlam malzemelerin sırasının doğru uygulanmasıdır. Başka bir durum ise birbiriyle uyumlu malzemelrin kullanılmasıdır.Genel olarak mantolama malzemelerine bakacak olursak;
 Isı yalıtım levhası
 Yapıştırma harcı
 Isı yalıtımı sıvası
Dekoratif kaplama sıvası
 Donatı filesi
 Mekanik tespit dübeli
 Köşe profili
 Subasman profili
 Damlalık
 Dilatasyon
 Denizlik profili
Dış cephe boya

Mantolama nasıl yapılır

Yapım aşamasına geçecek olursak yalıtıma başlamadan önce neler yapılmalı nelere dikkat edilmeli biraz da onların üzerinde duralım.Başlangıç aşaması olarak yüzeyin yalıtıma uygun hale getirilmesi gerekmektedir.
Mantolamanın uygulaması yapılacak yüzey, eğer kir,toz,nem vb.durumda ise temiz hale getirilmelidir. Yüzeyde kalıntılar var ise tel vb. malzeme ile pürüzsüz hale getirilmelidir.

Ayrıca yüzey de çatlak veya kırık alanlar var ise onarımı yapılmalıdır.
İkinci aşama olarak subasman profilinin yerleştirilmesi gelmektedir.Mantolama levhaları subasman profilinin içerisine yerleştirilerek düzgün bir hat oluşturulmalıdır.

Mantolama yapılma aşamaları

Üçüncü aşama olarak levhaların yapıştırılması gelmektedir. Levhaların ortasına noktasal olarak yapıştırıcı sürülür.
Dördüncü aşamada levhaların dübellenmesi gelmektedir.

Fakat yapıştırma harcının kuruması için bir gün beklenilmelidir.Daha sonrasında levhaların rüzgar vb. etkilerden korunması amacıyla dübellenmesi yapılır.
Beşinci aşamada bina dış yüzeyine uygulanan levhaların su ve rüzgar etkisinden oluşabilecek hasarları önlemek amacıyla köşelere köşe profil uygulaması yapılır.

Köşe profili yapımının ardından damlalık,dilatasyon ve denizlik profilleri konulması gereken yerlere uygulanır. Daha sonrasında mantolamanın üzerine birinci kat sıva uygulaması yapılır.

Mantolama sıva aşamaları

Sıvanın üzerine çatlama ve kopmaları önleye donatı filesi yerleştirilir.İlk kat sıva kurumadan daha kalın olan ikinci kat sıva uygulaması yapılır.
En son aşamada ise dekoratif dış cephe kaplaması uygulanır. Kaplama yapılırken yukarıdan aşağıya doğru hızlı bir şekilde uygulanmalıdır.Bu dış cephe kaplamanızın daha düzgün bir şekilde görünmesine yardımcı olacaktır.

[dt_gallery_masonry loading_effect=”scale” image_border_radius=”3px” project_icon_color=”#ffffff” project_icon_border_width=”0px” loading_mode=”js_lazy_loading” include=”4898,4906,4904,4903,4907,4964,4902,4901,4895,4894,4893,4891″]
Mantolama ısı yalıtım | Thermal insulation

Kocaelide mantolama şirketi

Kocaelide mantolama şirketi Mantolama ısı yalıtım konusunda kocaeli İzmit’te İstanbul’da Sakarya’da Bilecik’te Bursa’da Yalova’da Gebze’de Bolu ve daha birçok ilde Talep edilen mantolama işlerini ekibimizde gidip kısa sürede sorunsuz bir şekilde teslim ettiğimiz onlarca referansı sahibiz.

Kocaeli’de mantolama şirketi olan firmamız uzun yıllardır Temel’den çatıya inşaat alanında uzmanlaştığı dan dolayı dış cephedeki estetik görünüme sahip olabilmesini sağlayacaktır.

Uzuner inşaat gereksinimler ile entegre olarak eşit zamanda detaylı ve titiz çalışarak uzmanlaştığı birçok detayı müşteri adına noksansız şekilde gerçekleştirmiştir.

İzmit’te bir mantolama şirketi arayışınız var ise merkezdeki referanslarımıza ek olarak keşfi taleplerinizi değerlendirebiliriz.

mantolama ısı yalıtım konusunda yanmaz eps malzemeden imal etmiş olduğumuz bir malzemedir. Desenli ve desensiz eps kartonpiyer çeşitlerinin yapıya göre uyarlanması keşiften sonra çıkacak analizlere göre müşteriye bilgi verilmesi konusunda hassasiyetimiz oldukça ön plandadır.

Kocaelide mantolama şirketi

Iç ve dış dekorasyon konusunda Kocaeli’de mantolama ve tül detaylı dekorasyon işlerinizde A’dan Z’ye yapabilecek kapasiteye sahip olan firmamız iç dış dekorasyon konusunda da imalat alt yapısına sahiptir.

Kocaeli’de mantolama şirketi arayışınız olduğunda Uzuner İnşaat sizlere bir telefon kadar yakın olacaktır.

Alınan her taahhüt işinin son aşamasında fizibilite derimize resimlerimizi yapılan tüm detaylı işleri web site çalışmamızda Elimizden geldiği kadar birlikte çalışıyoruz.

Kocaeli mantolama firması dahilinde rçok kategoride İnşaat konusunda bünyesinde barındıran uzuner İnşaat yapmış olduğu bütün referanslardan dolayı uzun yıllardır tecrübe sahibi olmuştur.

Profesyonel iş anlayışı uzman kadrosu ile İmalat ve montaj aşamasında hiçbir şekilde arklı entegrasyon kullanmadan İşi kendi bünyesinde alıp tamamlaya bilen bir firmayız.

Kocaeli’de mantolama şirketi olarak

bulunduğumuz coğrafyada konum itibari ile Mantolamanın önem ve emniyetini algılamış bir firmayız.

Insan sağlığı ve yaşantısına yaşam kalitesini birçok anlamda etkileyen ve olumlu olumsuz yönleriyle dikkat edilmesi gereken birçok detayı sizin adınıza keşif yaparak daha sonradan çıkabilecek bütün sorunları bertaraf edip Yalın bir iş programı çıkartırız.

Isı yalıtım ve mantolama konusunda firma arayışlarınızda Marmara Bölgesi’nde hangi noktada olursanız olun kısa sürede keşif taleplerinize cevap verebiliriz.

Aynı zamanda malzeme ve teçhizat konusunda da kendi araçlarımızla en kısa zamanda müdahale edebiliriz.

Uzun yıllardır komple tadilat konusunda deneyim sahibi olan firmamız mutfak yenileme, banyo yenileme, seramik işleri, çatı tamiri, çatı yapımları, çelik çatı yapımı, ahşap çatı yapımı, sundurma yapımı.

Teras kapama, balkon büyütme, oda büyütme, oda tadilatı, balkon tadilatı, Merdiven mermer işleri, özel mermer tezgahları, mermer dekorasyon, alçı dekorasyon gibi A’dan Z’ye aklınıza gelebilecek TÜM İNŞAAT İŞLERİ.

Gereksinim duyabileceğiniz tüm İnşaat işlerini bir kalemde bir elden takip edebilir ve tarafınıza sorunsuz bu şekilde estetik ve sağlam yapılar sunabiliriz.

Uzman olmanın gereksinimlerinden bir tanesi

Bir noktadan hizmet anlayışına önem veren yapımız ile uzuner İnşaat önem arz eden konular üzerinde uzmanlaşmış altyapısını ona göre hazırlamış bir firmadır.

Dağınık işgücünün ve detayların birbirine karıştıği bir işin arkasında asla durmayan Uzuner İnşaat, almış olduğu bütün inşaat taahhüt işleri ni net bir şekilde programını yaparak tarih aralığında son noktaya kadar işin arkasında durarak Tüm detayları, son noktasına kadar mutlaka yerine getirir.

Kocaeli’de mantolama şirketi hizmeti veren firmamız

mantolama ve ısı yalıtım konusunda kartonpiyer gizli ışık, alçı, alçı göbek, alçı duvar, saten boya, dekoratif boya, dekoratif alçı, iç dekorasyon, konusunda istenileni noksansız sağlayabilir.

Taş Dekorasyon, doğal taş uygulamaları, mutfak yenileme, iç kapı, dış kapı imalat ve montajları gibi temelden çatıya inşaat firması olarak aklınıza gelebilecek tüm detayları malzemeli ve malzemesiz tarafınıza sunabiliriz.

komple ev yenileme, komple ev tadilatı, iş yeri tadilatı, boya Taahhüt işleri, Ev boyama gibi bütün inşaat işleri konusunda sizlere Danışman olarak hizmet verebiliriz.

taahhüt işlerine Kocaeli’de İzmit’te aktif olarak devam ederek bir noktadan İnşaat Taahhüt hizmetleri vermeye devam etmektedir.

uzuner İnşaat sizlere bir telefon kadar yakın olacaktır.

Mantolama Kocaeli’de önem gösterilmesi gereken ve insan sağlığına nem ve sıcaklık ortalama değerlerine baktığımızda çok etki eden bir konudur.

Uzmanlık gerektiren alanlarda müdahale edebilmek binanın yalıtım ve mantolama haricinde diğer tamirleri de analiz ederek müşteriyi tamamen kollamak adına yapılacak Tüm işlemleri profesyonelce yılların verdiği bilgi ve birikim ile sizlere geri dönüşümlü hizmetler sağlamaya hedeflemiş bir firmadır Uzuner İnşaat.

Mantolama ısı yalıtım | Thermal insulation

Kocaeli mantolama şirketleri

Kocaeli mantolama şirketleri olan, uzun yıllardır yaptığı mantolama işlerinin her zaman arkasında duran, her müşterinin gözünde ayrı bir beğeni kazanan uzuner inşaat, mantolama şirketleri arasında Kocaeli’de ilk sıralarda yer almayı başarmıştır. her zaman Kocaeli’de mantolama şirketi olarak hizmet veren firmamiz bundan sonrada övgü almaya devam edecektir.

Mantolama konularında uzman kadrosu ve ekipmanı bulunan uzuner inşaat‘ın altyapı konusunda Hiçbir sıkıntısı olmamıştır.

Mantolama esnasında yapılacak güvenlik önlemlerini MUTLAKA alıyoruz.

Mantolama esnasında yapıda yıllar sonra oluşacak yalıtım sıkıntıları ile ilgili çalışmalar yapıyoruz.

mantolama levhaları montajlarında ve dübel takımında oluşabilecek olan sıkıntıları gidermek için duvar gönyesi ile ilgili ön çalışma yapıp montaj konusunda yaşanabilecek sıkıntıları daha önceden tespit ederiz.

çatı olukları tamir ve bakımları çok önemlidir. oluşabilecek çatlaklar su kaçakları mantolama da çok büyük sıkıntılara yol açabilir.

çatı tamiri ve oluk tamiri de yapılarak mantolama montaj aşamasında bu kaçaklar ve tamirler yapılır.

çatı tamiri ve oluk tamirleri mantolama aşamasında uzuner inşaat’ın uzman kadrosu tarafından mutlaka yapılır.

Kocaeli mantolama şirketi olarak çatı tamiri, çatı yapımı, çelik çatı yapımı, çatı olukları imalatı, eksiz oluk imalatı gibi imalatlarıda metal atölyemizde yapılmaktayız.

Metal aksamların imalatlarını birebir aldığımız ölçülerde kendi atölyemizde yapar ve montajını  gerçekleştiririz.

Kocaeli mantolama şirketleri olarak hizmet veren uzuner İnşaat çelik konstrüksiyon çelikten çatı veranda tamiri veranda yapımı teras kapama dekoratif taş örme işleri taş duvar güvenlik duvarı güvenlik çiti gibi imalatlarda kendi atölyesinde yapmaktadır.

Kocaeli mantolama şirketleri arasında önemli bir konuma sahip olan Uzuner İnşaat mantolama dekoratif dış cephe kaplamaları, çatı izolasyonu ve ev uygulamaları konusunda önemli referansları vardır.

mantolama İçerdeki ısıyı koruma amacıyla değil dışarıdaki Havayı da içeri almama özelliğine sahip olan işlevsel bir durumdur.

Avrupa’da oldukça uzun yıllardır kullanılan bu sistem daha çok gelişmiştir.

mantolama binaların ve yapıların Toprak seviyesinden çatıya kadar bütün olanları saran bir uygulamadır.

İçerdeki suyu tutmasının yanı sıra binanın dışına da estetik bir görünüm sağlar. Ayrıca binanın beton yorgunluğunu daha geciktirir.

eski tuğlalı yapılarda yaptığımız uygulamalar neticesinde edindiğimiz tecrübeleri sektörde her yapıda uygulamaya çalışıyoruz.

ülkemizin hava şartları Çok değişken olduğundan yapılan Mantolamanın önemi ısı yalıtımında soğuğa ve sıcağa karşı olan direncini ve önemini daha da önemli kılmıştır.

Kocaeli mantolama şirketleri

yapının ana hatlarının hava ile sirkülasyonunu ve etkileşimini en aza indiren bir uygulama olan mantolama teknik beceri ve uzmanlık gerektirir.

Kocaeli mantolama şirketleri olarak Kocaelide hizmet veren uzuner İnşaat’ın edinmiş olduğu tecrübeler bu konuda oldukça önemli ve sizler için faydalı olacaktır.

Kocaeli de mantolama şirketi arıyorsanız uzuner inşaatın kalite ve ve fiyatlarına göz atmadan karar vermeyin. Onlarca mantolama referansına sahip firmamız söve ve eps kartonpiyer imalatı yanı sıra profesyonel mantolama konusunda sizlere öncülük edecektir.

Uzuner inşaat mantolama firmaları arayışınızda mantolama şirketi olarak istediğiniz kalitede işi hızlı güvenilir şekilde teslim eder.

Isı yalıtım konusunda bina yada yapınızın yalıtım konusundaki tüm noksanlarını bir kenara bırakın. Mantolama ısı yalıtım ın kocaeli deki en doğru adresi uzuner inşaat ile görüşmeden karar vermeyin.

0262 606 07 79

Mantolama ısı yalıtım | Thermal insulation

Mantolama ısı yalıtım

Mantolama ısı yalıtım konusunda kocaeli, Sakarya, İstanbul’da birçok mantolama işini öncülüğünü yapmış olan uzuner İnşaat konusunda uzman bir firmadır.

Bina mantolaması ve ısı yalıtım konusunda binaların Temel’den çatıya yalıtım ve mantolama işlerini profesyonelce üstlenen ve yaptığı Her işin sonrasında %100 müşteri memnuniyeti sağlayan uzuner İnşaat çok önemli projelere imza atmıştır.

Mantolama yapılacak binanın yaş ortalaması duvar kalitesi gibi birçok stratejik öneme sahip noktalarından keşfi ve sonrasında yapılacak Mantolamanın çalışma prensipleriNİ ortaya konularak bütün mantolama materyalleri, malzeme kalitesi ve işçilik stratejileri belirlenir.

Mantolama ısı yalıtım keşif aşamaları

Keşif çalışmasını en önemli tarafı ise inanın sağlığını etkileyecek bütün etkenlerin mantolama yapılması esnasında ortadan kaldırılması olacaktır.

uzuner İnşaat keşif çalışmalarına çok önem vermektedir. insan sağlığını birebir etkilediğinden dolayı a’dan z’ye bütün insan sağlığı risklerini ortadan kaldırabilecek Daha sonrasında yaşam kalitesini daha kaliteli bir hale getirebilecek olan çalışmaları ortaya koymak için titizlikle çalışmaktadır.

Isı maliyetlerinizi yüzde yetmiş, seksen orantılarında azaltacak olan mantolama ve ısı yalıtım işlemi enerji sarfiyatı da sağlayacaktır. Böylelikle iç ve dış etkenlerden koruyan yaşanabilir alanlar ortaya çıkacaktır yaşam kalitesinin daha üst seviyede olabilmesi buna bağlıdır.

Mantolama ısı yalıtım olan yerler, Güneş ışığını ve dış etkenleri Mevsim değişikliklerine daha iyi algılayabilen yalıtımlı binalarda oturmak insan sağlığı ve estetik açısından son derece önemlidir.

Mantolama yapılan Bu binalarda aynı zamanda yapının kalitesi de ortaya çıkar ömrün uzaması binanın estetik görünümü ve işlevselliğin çoğalması kullanılabilirliğinin artması gibi birçok madde yalıtımın değerinin tartışılmaz bir gerçektir.

Yapınızın kalitesini artırmasının yanı sıra mali derininde artması söz konusudur. toplu yaşam alanlarında insan sağlığı ile ilgili mülkiyet haklarının maddelerinde de yasal zorunluluk olan mantolama ısı yalıtım binanızın olmazsa olmaz gerekçelerindendir.

Mantolama ısı yalıtım konusunda Kocaeli’de ve gerilerde ki eferanslarını alırsak İnşaat mantolama konusunda tamamen uzmanlaşmış ve profesyonel geçmiş kadrosu ile ısı yalıtımının en doğru adresi olduğunu bilmenizi isteriz.

Kocaeli İzmit’te mantolama ısı yalıtım yapan firmalar uzuner İnşaat’ın galerilerine baktığınız zaman resimlerinden de yapmış olduğu işlerin kalitesini anlayabilirsiniz.

İzmitte mantolama firması aradığınızda ısı yalıtımın tam merkezi olan bu konuda profesyonel bir firma olan UZUNER  İnşaat sizin için gerekçeler ne olursa olsun en uygun çözümü bulacaktır.

ücretsiz keşif talepleriniz doğrultusunda en uygun malzeme ve fiyat çözümlerini tarafınıza sunarız.

Mantolama fiyatları ve fiyat analizleri için Kocaeli merkezindeki firmamız keşiften sonra sizlere en iyi fiyatları sunabilecektir. istediğiniz kalite ve fiyat analizlerini mantolamaya karar vermeden önce mutlaka bize danışmanızı ve bizlerden fiyat almanızı tavsiye ediyoruz. fiyat belirlenmesinde en büyük etken, malzeme kalitesi ve işçilik kalitesidir. Bunun haricinde hiçbir detay mantolama giderlerini ciddi anlamda etkilemez.

Kocaelide dış cephe yalıtım işleri yani mantolama yapan firmamız izmit’te ısı yalıtım konusunda çok ciddi projeler yapmıştır. çatı ısı yalıtımları, bina ısı yalıtımları, bina kısmi tamiri gibi ısı yalıtımın bütün aşamalarını tamirleri dahil üstlenmiştir.

mantolama konusunda taahhüt alt yapısında olan uzuner İnşaat Kocaeli’de mantolama firması olarak sizlere hizmet vermekten Onur duyar.

En iyi ısı yalıtım firması sıralamasında Kocaeli de ciddi noktalarda, ciddi alanlarda birçok işletme, konut ve binaya Hayat vermiş olan Uzuner İnşaat en makul dış cephe ısı yalıtım seçeneklerini tarafınıza Avrupa kalitesi ile sunmaktan olur duyacaktır.

Söve ve mantolama konusundaki imalatımız kendi bünyemizde olup Söve imalatlarında atölyemize ihtiyaca göre projelendirip yapınıza tam anlamıyla ısı yalıtım değerlerini daha net ve maliyeti daha düşürmüş oluruz.

Dış yalıtım malzemesi 26 dans yoğunlukta 1.sınıf yanmaz EPS malzeme kullanılarak imalatı tarafımızdan yapılmaktadır. projeleriniz özel ölçülerde üretilip maliyet açısından da sağlıklı veriler elde etmemizi sağlar.  1.Sınıf yanmaz EPS malzeme kullanılan mantolamada Kocaeli’deki yapmış olduğumuz bütün mantolama ısı yalıtım iş yerinde kullanmış olduğunuz malzeme kalitesi bu şekildedir.

İzmit’te mantolama ısı yalıtım firması arıyorsanız uzuner İnşaat size bir telefon kadar yakın olacaktır.

Kocaeli’de mantolama ısı yalıtımı konusunda profesyonel bir firma olan uzuner İnşaat mantolama konusunda sizlere yeteri kadar bilgi birikimi ile sağlıklı işler sunacaktır.

[dt_gallery_masonry image_border_radius=”3px” show_zoom=”n” include=”3383,3379,3371,3362,3268″]
Şimdi ara