"Temelden çatıya inşaat"

Destek-Keşif-Teklif
0850 8406121
Çalışma saatleri
09:00 - 18:00

  Tag: kocaeli mantolama

  Söve yalıtım fugalı mantolama

  Söve yalıtım fugalı mantolama; Dış cephe kaplama sistemi olarak geliştirilen dekoratif fugalı mantolama panelleri özel geliştirilmiş tasarımlar olup 26 dansite strafor dan üretilmektedir.

  birçok farklı çeşidi bulunan dekoratif mantolama panelleri nin muadillerinden en belirgin özelliği üretim aşamasında açılmış özel zemine tutucu kanal yerleridir.
  Ürünün dış kısmı Fabrika ortamında basınçlı makinesi bağlama yöntemi ile üretilmektedir.

  Dış etkenlere karşı dayanıklı kaplaması sayesinde, yerine montajı yapıldıktan sonra ayrı bir kaplamaya ihtiyacı olmayan bir yalıtım sistemidir.

  Her türlü yapılarda esnekliği sayesinde oval zeminlerde özel bir işlem yapılmadan güvenle kullanılmaktadır.
  panellerin önceden hazırlanmış olması sayesinde mükemmel işçiliğiyle görsellik ön plana çıkmaktadır. her mevsim koşullarına uygun olup binanın ömrü kadar ömrü vardır.

  hızlı uygulanarak işçilikte zaman tasarrufu sağlamaktadır.

  Söve yalıtım fugalı mantolama uygulaması

  özellikle eski binalara yapılacak olan uygulamaların yapısal özellikleri fugalı dekoratif mantolama sisteminin şartlarına uyarlanmalıdır.
  Zeminde çatlamış kabarmış sökülmeye yüz tutmuş sıva, boya kaplama vesaire varsa bunlar ıspatula veya çekiç vasıtasıyla temizlenerek sağlam zemin elde edilmelidir.

  zeminde bulunan kaplamanın temizleme işlemi yapılamıyorsa yüzeyde çeltikleme yöntemi ile Metrekare başına minimum %30 oranında ana yüzeye ulaşılarak tutunma oranı artırılmalıdır.
  Ayrıca Metrekare başına ortalama 6 adet başlıklı dübel uygulaması yapılmalıdır.

  Söve yalıtım fugalı mantolama da önerilmeyen detaylar

  Yeni cephelerde en az kaba sıva olmalıdır kaba sıva yapılmamış Tuğla, gazbeton ve benzeri cepheler ve uygulama önerilmez.
  Kaba sıvalı cephelerde ürünün üretimi esnasında açılan özel tutucu kanallar sayesinde yüksekliği 8 kata kadar olan binalarda sabitleyici dubel sayısı azalmaktadır.

  ancak sekiz kat ve Üstü binalarda dübelleme yöntemi önerilmektedir.

  Uygulama yapılacak cephe her türlü Kir ve kalıntılardan arındırılmalıdır. yüzey düzgünlüğü Mastar veya ip vasıtasıyla dikey ve yatay olarak kontrol edilmelidir.

  Eğer 1 santimetreyi geçen boşluklar varsa bunlar sıvayla önceden düzeltilmeli yüzeyde tümsekler varsa bunlarda çekiç ve ıspatula yardımıyla düzleştirilmelidir.
  uygulama yapılacak hava ve yüzey sıcaklığı 7 santigrat ile 35 santigrat arasında olmalıdır ve uygulamayı takip eden ilk 24 saat içersinde bu değerler arasında kalmalıdır.

  Uzuner inşaat kocaeli dahil bir çok ilde mantolama hizmetini yalıtım esaslı vererek teslim etmektedir. Fugalı mantolamanın asıl önemli tarafının estetiğin ön plana daha rahat çıkmasıdır.

  Her mantolama taahhüt işi bizim için bir proje niteliğindedir.

  Söve yalıtım fugalı mantolama uygulama detayı

  Isı yalıtım levha yapıştırıcısı bir kovanın içine alınıp mikser yardımıyla 1/4 oranında su ile karıştırılır. dekoratif mantolama panellerinin uygulanacak kısmın ölçüsüne göre metre kalem ve testere yardımıyla kesilir.

  Plakanın katlamasız olan arka kısmına kıvamına getirilmiş yapıştırma harcı taraklı mala kullanılarak ortalama 5 ila 7 milimetre kalınlıkta olacak şekilde 1 metrekarelik plakaya yaklaşık 5 kilogram civarında uygulanmalı.

  ÖBekleme sistemi ile yapılan uygulamalar tavsiye edilmemektedir .

  En alt Zemine uyguladığımız plakalarda su terazisi ya da özel Optik cihazlar vasıtasıyla aldığımız kot ölçüsüne uygun uygulama yapılmalıdır.
  plaka yerine monte edildikten sonra sağa sola hareket ettirilerek yapıştırıcının yüzeydeki gözeneklere nüfuz etmesi sağlanmalıdır.
  Plakalar Mastar yardımıyla şakül ve terazisini alınır, kesinlikle el yada Yumrukla müdahale edilememelidir.
  Aksi takdirde plakanın üzerinde yumrular veya parmak izleri oluşacak, Bunlar boyadan sonra yüzeyde görülecektir.

  Kocaeli izmit merkezli firmamız fugalı mantolama konusunda referanslı firmadır.

  izmitte söve ve fugalı mantolama alanında imalat yapısına sahipiz.

  Söve yalıtım fugalı mantolama da sabitleme aşaması

  Ürünlerin dubel vasıtası ile Sabitlenme aşaması;
  bu aşamaya geçilebilmesi için ısı yalıtım levha yapıştırıcısının tam kuruması için bir gün beklenilmelidir.
  dübelleme işlemi için gerekli ekipmanlar lastik dübel, havşa başlıklı matkap ucu, çekiç gibi tercih edeceğimiz sabitleme ekipmanı, dekoratif mantolama plakasının kalınlığına bağlı olacaktır.
  3 santimetre plakaya için onluk, 4 santimetre plaka için 12’lik, 5 santimetre plaka için 15 lik, plastik özel başlıklı dübel kullanılacaktır.
  matkap ucuna takılmış Punch yardımıyla plaka üzerine dübel için delik açacaktır. açılan deliklerin içerisine dubel ve ip sabitleme ekipmanı yerleştirilir.
  bu yerleştirme sonucunda dekoratif mantolama plakasının üzerinde sabitleme ekipmanın 0,5 santim içeriye gömülmüş şekilde kalmalıdır.
  40 santim aralıklarla uygulanmalıdır. akabinde de tamir macunu dubellerin üzerine yoğun bir şekilde sürülerek iki kez farklı zamanlarda yoklama yaparak sonradan oluşacak çökmeler önlenmiş olur.
  2. yoklama sırasında sürülen ek tamir macunu, ürünün kendi parçası ile kısa dairesel hareketlerle perdahlanarak orijinal görüntü elde edilerekdubel izleri kaybedilmiş olur.

  Söve uygulaması;

  Seçilen pencere modeline göre ürün tespitinde bulunurken, gözden kaçırılmaması gereken önemli detaylar şöyledir.
  Öncelikle pencerenin içten içe yani soldan sağa ve yukarıdan aşağıya ölçüleri metre vasıtasıyla ölçülür Bu ölçümler esnasında pencere merkezlerini yapılacak uygulamanın Payı unutulmamalıdır. Pencereden edindiğimiz ölçüler doğrultusunda pencere tacı Gönye ve Testere vasıtasıyla 45 derece açılı kesimlerle gönyeleri kesilir.
  modelin arka EPS kısmına ısı yalıtım levha yapıştırıcısı modelin genişlik ebatları na ve ağırlığına yeterli gelecek şekilde sürülü.r

  Söve yalıtım fugalı mantolama

  Model yerine olduktan sonra Mastar yardımı ile düzgünlüğüne bakılırken sağa ve sola hareketlerle yapıştırıcının yayılması sağlanır. Terazisine ve ölçüsüne getirilen model paslanmaz çivi ile sabitlenir.
  Böylece söveler hem mekanik, hem de kimyasal yollarla zemine monte edilmiş olur.
  kenar söveler taşla Denizlik arasında kalan kısmının ölçüsüne göre kesilir, ve aynı yapıştırma yöntemleri kullanılarak uygulanır.
  Burada da pencerenin yan merkezlerine yapılacak olan uygulama ölçüsü kadar söveler Pencereye doğru kaydırılır.
  Denizlik modeli uygulaması taç modeli ile benzerlik göstermektedir.
  Aynı şekilde kenar gönye kesimleri yapılır aynı yöntemlerle yapıştırılır.

  Köşe profili kilit taşı gibi süsleme malzemeleri ile estetik bir görünüm kazanır.

   

  söve Rütuj uygulaması

  Öncelikle birleşim noktalarında uyguladığımız ve yüzeye taşan poliüretan köpükler falçata yardımıyla temizlenir.
  tamir harcı tüm birleşim noktalarına, dübel başlarına ve ek yerlerine sürülecek ve spatula yardımıyla zemine ve modelin yapısına uygun şekilde tesviye uygulanabilir.
  kuruduktan sonra zımpara yapılan yüzeye tamir harcı ile iki kez sonlama yapılacaktır.
  Böylelikle Ek yeri birleşimi ve, dubelleme noktaları yüzey kaplaması ile aynı kaplamaya sahip olacaktır.
  Bu aşamadan sonra yüzey boyaya uygun hale gelecektir.

  Astar boya uygulaması

  1.sınıf dış cephe dolgulu Astar boyaya ürünler hiç boşluk kalmaksızın boya rulosu da kestirme fırçalar yardımı ile boyanacaktır.
  Astar boya uygulamasında metrekareye yaklaşık olarak 340 ila 400 gram boya uygulanacaktır.
  hava yağış gösteriyorsa boya için uygun hava koşulları beklenmelidir.

  Astar boyanın ardından Yine bir gün süreyle Cephe tam kuruma için dinlendirilmelidir.
  Bu aşamadan sonra dış cephe elastik veya grenli tekstüre boya ile son kat boya işlemi yapılacaktır.
  kurumuş Astar boya yüzeyi üzerine yaklaşık Metre Kareye 0.8 kilogram gelecek şekilde uygun görülen renkteki boya kovası içerisinde iyice karıştırıldıktan sonra su ilavesi yapılmadan kristalli Mercan rulo ve Kristalli parmak Mercan ruloyla uygulanmalıdır.
  bu uygulamada dikkat gereken en önemli nokta sadece tek yönden uygulanmasıdır.
  bir gün süreli kurmanın ardından cephe Kullanıma hazır hale gelecektir.

  Mantolama ısı yalıtım | Thermal insulation

  Kocaelide mantolama şirketi

  Kocaelide mantolama şirketi Mantolama ısı yalıtım konusunda kocaeli İzmit’te İstanbul’da Sakarya’da Bilecik’te Bursa’da Yalova’da Gebze’de Bolu ve daha birçok ilde Talep edilen mantolama işlerini ekibimizde gidip kısa sürede sorunsuz bir şekilde teslim ettiğimiz onlarca referansı sahibiz.

  Kocaeli’de mantolama şirketi olan firmamız uzun yıllardır Temel’den çatıya inşaat alanında uzmanlaştığı dan dolayı dış cephedeki estetik görünüme sahip olabilmesini sağlayacaktır.

  Uzuner inşaat gereksinimler ile entegre olarak eşit zamanda detaylı ve titiz çalışarak uzmanlaştığı birçok detayı müşteri adına noksansız şekilde gerçekleştirmiştir.

  İzmit’te bir mantolama şirketi arayışınız var ise merkezdeki referanslarımıza ek olarak keşfi taleplerinizi değerlendirebiliriz.

  mantolama ısı yalıtım konusunda yanmaz eps malzemeden imal etmiş olduğumuz bir malzemedir. Desenli ve desensiz eps kartonpiyer çeşitlerinin yapıya göre uyarlanması keşiften sonra çıkacak analizlere göre müşteriye bilgi verilmesi konusunda hassasiyetimiz oldukça ön plandadır.

  Kocaelide mantolama şirketi

  Iç ve dış dekorasyon konusunda Kocaeli’de mantolama ve tül detaylı dekorasyon işlerinizde A’dan Z’ye yapabilecek kapasiteye sahip olan firmamız iç dış dekorasyon konusunda da imalat alt yapısına sahiptir.

  Kocaeli’de mantolama şirketi arayışınız olduğunda Uzuner İnşaat sizlere bir telefon kadar yakın olacaktır.

  Alınan her taahhüt işinin son aşamasında fizibilite derimize resimlerimizi yapılan tüm detaylı işleri web site çalışmamızda Elimizden geldiği kadar birlikte çalışıyoruz.

  Kocaeli mantolama firması dahilinde rçok kategoride İnşaat konusunda bünyesinde barındıran uzuner İnşaat yapmış olduğu bütün referanslardan dolayı uzun yıllardır tecrübe sahibi olmuştur.

  Profesyonel iş anlayışı uzman kadrosu ile İmalat ve montaj aşamasında hiçbir şekilde arklı entegrasyon kullanmadan İşi kendi bünyesinde alıp tamamlaya bilen bir firmayız.

  Kocaeli’de mantolama şirketi olarak

  bulunduğumuz coğrafyada konum itibari ile Mantolamanın önem ve emniyetini algılamış bir firmayız.

  Insan sağlığı ve yaşantısına yaşam kalitesini birçok anlamda etkileyen ve olumlu olumsuz yönleriyle dikkat edilmesi gereken birçok detayı sizin adınıza keşif yaparak daha sonradan çıkabilecek bütün sorunları bertaraf edip Yalın bir iş programı çıkartırız.

  Isı yalıtım ve mantolama konusunda firma arayışlarınızda Marmara Bölgesi’nde hangi noktada olursanız olun kısa sürede keşif taleplerinize cevap verebiliriz.

  Aynı zamanda malzeme ve teçhizat konusunda da kendi araçlarımızla en kısa zamanda müdahale edebiliriz.

  Uzun yıllardır komple tadilat konusunda deneyim sahibi olan firmamız mutfak yenileme, banyo yenileme, seramik işleri, çatı tamiri, çatı yapımları, çelik çatı yapımı, ahşap çatı yapımı, sundurma yapımı.

  Teras kapama, balkon büyütme, oda büyütme, oda tadilatı, balkon tadilatı, Merdiven mermer işleri, özel mermer tezgahları, mermer dekorasyon, alçı dekorasyon gibi A’dan Z’ye aklınıza gelebilecek TÜM İNŞAAT İŞLERİ.

  Gereksinim duyabileceğiniz tüm İnşaat işlerini bir kalemde bir elden takip edebilir ve tarafınıza sorunsuz bu şekilde estetik ve sağlam yapılar sunabiliriz.

  Uzman olmanın gereksinimlerinden bir tanesi

  Bir noktadan hizmet anlayışına önem veren yapımız ile uzuner İnşaat önem arz eden konular üzerinde uzmanlaşmış altyapısını ona göre hazırlamış bir firmadır.

  Dağınık işgücünün ve detayların birbirine karıştıği bir işin arkasında asla durmayan Uzuner İnşaat, almış olduğu bütün inşaat taahhüt işleri ni net bir şekilde programını yaparak tarih aralığında son noktaya kadar işin arkasında durarak Tüm detayları, son noktasına kadar mutlaka yerine getirir.

  Kocaeli’de mantolama şirketi hizmeti veren firmamız

  mantolama ve ısı yalıtım konusunda kartonpiyer gizli ışık, alçı, alçı göbek, alçı duvar, saten boya, dekoratif boya, dekoratif alçı, iç dekorasyon, konusunda istenileni noksansız sağlayabilir.

  Taş Dekorasyon, doğal taş uygulamaları, mutfak yenileme, iç kapı, dış kapı imalat ve montajları gibi temelden çatıya inşaat firması olarak aklınıza gelebilecek tüm detayları malzemeli ve malzemesiz tarafınıza sunabiliriz.

  komple ev yenileme, komple ev tadilatı, iş yeri tadilatı, boya Taahhüt işleri, Ev boyama gibi bütün inşaat işleri konusunda sizlere Danışman olarak hizmet verebiliriz.

  taahhüt işlerine Kocaeli’de İzmit’te aktif olarak devam ederek bir noktadan İnşaat Taahhüt hizmetleri vermeye devam etmektedir.

  uzuner İnşaat sizlere bir telefon kadar yakın olacaktır.

  Mantolama Kocaeli’de önem gösterilmesi gereken ve insan sağlığına nem ve sıcaklık ortalama değerlerine baktığımızda çok etki eden bir konudur.

  Uzmanlık gerektiren alanlarda müdahale edebilmek binanın yalıtım ve mantolama haricinde diğer tamirleri de analiz ederek müşteriyi tamamen kollamak adına yapılacak Tüm işlemleri profesyonelce yılların verdiği bilgi ve birikim ile sizlere geri dönüşümlü hizmetler sağlamaya hedeflemiş bir firmadır Uzuner İnşaat.

  Mantolama ısı yalıtım | Thermal insulation

  Kocaeli mantolama şirketleri

  Kocaeli mantolama şirketleri olan, uzun yıllardır yaptığı mantolama işlerinin her zaman arkasında duran, her müşterinin gözünde ayrı bir beğeni kazanan uzuner inşaat, mantolama şirketleri arasında Kocaeli’de ilk sıralarda yer almayı başarmıştır. her zaman Kocaeli’de mantolama şirketi olarak hizmet veren firmamiz bundan sonrada övgü almaya devam edecektir.

  Mantolama konularında uzman kadrosu ve ekipmanı bulunan uzuner inşaat‘ın altyapı konusunda Hiçbir sıkıntısı olmamıştır.

  Mantolama esnasında yapılacak güvenlik önlemlerini MUTLAKA alıyoruz.

  Mantolama esnasında yapıda yıllar sonra oluşacak yalıtım sıkıntıları ile ilgili çalışmalar yapıyoruz.

  mantolama levhaları montajlarında ve dübel takımında oluşabilecek olan sıkıntıları gidermek için duvar gönyesi ile ilgili ön çalışma yapıp montaj konusunda yaşanabilecek sıkıntıları daha önceden tespit ederiz.

  çatı olukları tamir ve bakımları çok önemlidir. oluşabilecek çatlaklar su kaçakları mantolama da çok büyük sıkıntılara yol açabilir.

  çatı tamiri ve oluk tamiri de yapılarak mantolama montaj aşamasında bu kaçaklar ve tamirler yapılır.

  çatı tamiri ve oluk tamirleri mantolama aşamasında uzuner inşaat’ın uzman kadrosu tarafından mutlaka yapılır.

  Kocaeli mantolama şirketi olarak çatı tamiri, çatı yapımı, çelik çatı yapımı, çatı olukları imalatı, eksiz oluk imalatı gibi imalatlarıda metal atölyemizde yapılmaktayız.

  Metal aksamların imalatlarını birebir aldığımız ölçülerde kendi atölyemizde yapar ve montajını  gerçekleştiririz.

  Kocaeli mantolama şirketleri olarak hizmet veren uzuner İnşaat çelik konstrüksiyon çelikten çatı veranda tamiri veranda yapımı teras kapama dekoratif taş örme işleri taş duvar güvenlik duvarı güvenlik çiti gibi imalatlarda kendi atölyesinde yapmaktadır.

  Kocaeli mantolama şirketleri arasında önemli bir konuma sahip olan Uzuner İnşaat mantolama dekoratif dış cephe kaplamaları, çatı izolasyonu ve ev uygulamaları konusunda önemli referansları vardır.

  mantolama İçerdeki ısıyı koruma amacıyla değil dışarıdaki Havayı da içeri almama özelliğine sahip olan işlevsel bir durumdur.

  Avrupa’da oldukça uzun yıllardır kullanılan bu sistem daha çok gelişmiştir.

  mantolama binaların ve yapıların Toprak seviyesinden çatıya kadar bütün olanları saran bir uygulamadır.

  İçerdeki suyu tutmasının yanı sıra binanın dışına da estetik bir görünüm sağlar. Ayrıca binanın beton yorgunluğunu daha geciktirir.

  eski tuğlalı yapılarda yaptığımız uygulamalar neticesinde edindiğimiz tecrübeleri sektörde her yapıda uygulamaya çalışıyoruz.

  ülkemizin hava şartları Çok değişken olduğundan yapılan Mantolamanın önemi ısı yalıtımında soğuğa ve sıcağa karşı olan direncini ve önemini daha da önemli kılmıştır.

  Kocaeli mantolama şirketleri

  yapının ana hatlarının hava ile sirkülasyonunu ve etkileşimini en aza indiren bir uygulama olan mantolama teknik beceri ve uzmanlık gerektirir.

  Kocaeli mantolama şirketleri olarak Kocaelide hizmet veren uzuner İnşaat’ın edinmiş olduğu tecrübeler bu konuda oldukça önemli ve sizler için faydalı olacaktır.

  Kocaeli de mantolama şirketi arıyorsanız uzuner inşaatın kalite ve ve fiyatlarına göz atmadan karar vermeyin. Onlarca mantolama referansına sahip firmamız söve ve eps kartonpiyer imalatı yanı sıra profesyonel mantolama konusunda sizlere öncülük edecektir.

  Uzuner inşaat mantolama firmaları arayışınızda mantolama şirketi olarak istediğiniz kalitede işi hızlı güvenilir şekilde teslim eder.

  Isı yalıtım konusunda bina yada yapınızın yalıtım konusundaki tüm noksanlarını bir kenara bırakın. Mantolama ısı yalıtım ın kocaeli deki en doğru adresi uzuner inşaat ile görüşmeden karar vermeyin.

  0262 606 07 79

  Mantolama ısı yalıtım | Thermal insulation

  Mantolama ısı yalıtım

  Mantolama ısı yalıtım konusunda kocaeli, Sakarya, İstanbul’da birçok mantolama işini öncülüğünü yapmış olan uzuner İnşaat konusunda uzman bir firmadır.

  Bina mantolaması ve ısı yalıtım konusunda binaların Temel’den çatıya yalıtım ve mantolama işlerini profesyonelce üstlenen ve yaptığı Her işin sonrasında %100 müşteri memnuniyeti sağlayan uzuner İnşaat çok önemli projelere imza atmıştır.

  Mantolama yapılacak binanın yaş ortalaması duvar kalitesi gibi birçok stratejik öneme sahip noktalarından keşfi ve sonrasında yapılacak Mantolamanın çalışma prensipleriNİ ortaya konularak bütün mantolama materyalleri, malzeme kalitesi ve işçilik stratejileri belirlenir.

  Mantolama ısı yalıtım keşif aşamaları

  Keşif çalışmasını en önemli tarafı ise inanın sağlığını etkileyecek bütün etkenlerin mantolama yapılması esnasında ortadan kaldırılması olacaktır.

  uzuner İnşaat keşif çalışmalarına çok önem vermektedir. insan sağlığını birebir etkilediğinden dolayı a’dan z’ye bütün insan sağlığı risklerini ortadan kaldırabilecek Daha sonrasında yaşam kalitesini daha kaliteli bir hale getirebilecek olan çalışmaları ortaya koymak için titizlikle çalışmaktadır.

  Isı maliyetlerinizi yüzde yetmiş, seksen orantılarında azaltacak olan mantolama ve ısı yalıtım işlemi enerji sarfiyatı da sağlayacaktır. Böylelikle iç ve dış etkenlerden koruyan yaşanabilir alanlar ortaya çıkacaktır yaşam kalitesinin daha üst seviyede olabilmesi buna bağlıdır.

  Mantolama ısı yalıtım olan yerler, Güneş ışığını ve dış etkenleri Mevsim değişikliklerine daha iyi algılayabilen yalıtımlı binalarda oturmak insan sağlığı ve estetik açısından son derece önemlidir.

  Mantolama yapılan Bu binalarda aynı zamanda yapının kalitesi de ortaya çıkar ömrün uzaması binanın estetik görünümü ve işlevselliğin çoğalması kullanılabilirliğinin artması gibi birçok madde yalıtımın değerinin tartışılmaz bir gerçektir.

  Yapınızın kalitesini artırmasının yanı sıra mali derininde artması söz konusudur. toplu yaşam alanlarında insan sağlığı ile ilgili mülkiyet haklarının maddelerinde de yasal zorunluluk olan mantolama ısı yalıtım binanızın olmazsa olmaz gerekçelerindendir.

  Mantolama ısı yalıtım konusunda Kocaeli’de ve gerilerde ki eferanslarını alırsak İnşaat mantolama konusunda tamamen uzmanlaşmış ve profesyonel geçmiş kadrosu ile ısı yalıtımının en doğru adresi olduğunu bilmenizi isteriz.

  Kocaeli İzmit’te mantolama ısı yalıtım yapan firmalar uzuner İnşaat’ın galerilerine baktığınız zaman resimlerinden de yapmış olduğu işlerin kalitesini anlayabilirsiniz.

  İzmitte mantolama firması aradığınızda ısı yalıtımın tam merkezi olan bu konuda profesyonel bir firma olan UZUNER  İnşaat sizin için gerekçeler ne olursa olsun en uygun çözümü bulacaktır.

  ücretsiz keşif talepleriniz doğrultusunda en uygun malzeme ve fiyat çözümlerini tarafınıza sunarız.

  Mantolama fiyatları ve fiyat analizleri için Kocaeli merkezindeki firmamız keşiften sonra sizlere en iyi fiyatları sunabilecektir. istediğiniz kalite ve fiyat analizlerini mantolamaya karar vermeden önce mutlaka bize danışmanızı ve bizlerden fiyat almanızı tavsiye ediyoruz. fiyat belirlenmesinde en büyük etken, malzeme kalitesi ve işçilik kalitesidir. Bunun haricinde hiçbir detay mantolama giderlerini ciddi anlamda etkilemez.

  Kocaelide dış cephe yalıtım işleri yani mantolama yapan firmamız izmit’te ısı yalıtım konusunda çok ciddi projeler yapmıştır. çatı ısı yalıtımları, bina ısı yalıtımları, bina kısmi tamiri gibi ısı yalıtımın bütün aşamalarını tamirleri dahil üstlenmiştir.

  mantolama konusunda taahhüt alt yapısında olan uzuner İnşaat Kocaeli’de mantolama firması olarak sizlere hizmet vermekten Onur duyar.

  En iyi ısı yalıtım firması sıralamasında Kocaeli de ciddi noktalarda, ciddi alanlarda birçok işletme, konut ve binaya Hayat vermiş olan Uzuner İnşaat en makul dış cephe ısı yalıtım seçeneklerini tarafınıza Avrupa kalitesi ile sunmaktan olur duyacaktır.

  Söve ve mantolama konusundaki imalatımız kendi bünyemizde olup Söve imalatlarında atölyemize ihtiyaca göre projelendirip yapınıza tam anlamıyla ısı yalıtım değerlerini daha net ve maliyeti daha düşürmüş oluruz.

  Dış yalıtım malzemesi 26 dans yoğunlukta 1.sınıf yanmaz EPS malzeme kullanılarak imalatı tarafımızdan yapılmaktadır. projeleriniz özel ölçülerde üretilip maliyet açısından da sağlıklı veriler elde etmemizi sağlar.  1.Sınıf yanmaz EPS malzeme kullanılan mantolamada Kocaeli’deki yapmış olduğumuz bütün mantolama ısı yalıtım iş yerinde kullanmış olduğunuz malzeme kalitesi bu şekildedir.

  İzmit’te mantolama ısı yalıtım firması arıyorsanız uzuner İnşaat size bir telefon kadar yakın olacaktır.

  Kocaeli’de mantolama ısı yalıtımı konusunda profesyonel bir firma olan uzuner İnşaat mantolama konusunda sizlere yeteri kadar bilgi birikimi ile sağlıklı işler sunacaktır.

  [dt_gallery_masonry image_border_radius=”3px” show_zoom=”n” include=”3383,3379,3371,3362,3268″]
  Şimdi ara