"Temelden çatıya inşaat"

Destek-Keşif-Teklif
0850 8406121
Çalışma saatleri
09:00 - 18:00

  Tag: kocaelide mantolama firması

  Mantolama ısı yalıtım | Thermal insulation

  Mantolama

  Mantolama ve bina yalıtımları konusunda bir çok referansa sahip firmamız kurulduğu  günden bu zamana kadar bir çok binanın ısı yalıtım konusunda yalıtım, mantolama ve bakımlarını gerçekleştirmiştir.Mantolama ısı yalıtım

  Uzuner inşaat mantolama konusunda binada karşılanacak farklı alternatifleride göz önünde bulundurmaktadır.
  Örneğin tamamen tuğlalı bir binada yapılan mantolama sıvalı olan binaya göre daha etkin olabilmektedir.
  Mantolama esnasında en son izmit te yaptığımız bir mantolama işinde ısı kaybını önleyici bir ek önlem alarak yalıtımı atı yönde yüzde seksen artırdık.

  kocaeli izmit te Tamamen tuğla kaplı eski yapı bir binada yaptığımız bir işlemi şöyle sıralayalım;

  • Çatı izolasyonu
  • Çatı oluklarının tamiri yada çatı oluklarının değişimi
  • Kiremit değişimleri
  • Varsa veranda tamir
  • Çatı inişlerinin tekrar yapılanması
  • Merdiven boşluğundaki pencere tamirleri
  • Teras zemininin yalıtımı

  Mantolama

  Bu aşamalardan sonra yalıtım harcıastarlı bir şekilde sıvayı gönyeleyerek uyguladığımızda işçiliğin kalitesinide göz önünde bulundurursak, rüzgarın binaya vurma şiddetini minimuma indirmiş oluruz.

  Yapılacak en önemli işlemlerden biride sıva filesinin uygulanmasıdır. Burada işlemi yaparken mutlaka bilinçli birinin işin gözetimine sahip olması gerekmektedir.

  Asıl konu ısı levhaların (köpük) uygulaması. Bu uygulamada duvara çakılan dubel aralıkları 1m2 aralığını aşmamalıdır.

  Uygulamayı yapan kişi veya kişiler genelde bu konuda m2 uzadıkça bu işlemi gereksiz görür fakat işin aslında en can alıcı kısmı dubellerdir.

  Bina köşelerini iyi yalıttığınızı düşünürsek köşeliklerlede desteklersek mükemmel bir yalıtımın temelini oluşturmuş olursunuz.

  Fakat uzuner inşaat olarak bizim tavsiyemiz piyasada pekte uygulanmayan membran uygulamasıdır. Bu uygulama işçilik ve malzeme maliyetini az artırabilir fakat yapıda insan oturacağını düşünürsek oldukça önemli olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz.

  Membran bina üst köşeleri, mantolamanın bittiği her köşe üst ve alt kısımlar, dönüşler dahil olmak üzere ısı levhalarının bitimlerine yarı beton alanına levhayı kapatacak şekilde ileve edilebilir.
  Bu işlem yalıtımınızın ömrümü en az 5 yıl uzatacaktır.

  Genelde yalıtımda aranan malzemenin özellikleri en başta fiyat olarak tanımlanıyor aslında bilinçli olmak hangi malzemenin nasıl bir etkisinin olduğunu bilmek işin fiyatını minimuma indirmiş olacaktır.

  Sağlığınız bizim için çok önemlidir bu açıdan baktığımızda kocaeli de yaptığımız mantolama referanslarında olduğu gibi işin bitiminde memnuniyetle el sıkışmanın değerini çok iyi biliyoruz.

  Sizin sağlıklı şekilde yaşamanızı sağlayacak yapıları inşaa etmek bizim görevimiz olduğundan, taleplerinizi bir telefonla bildirmeniz keşif, analiz talep ederek ufakta olsa bir sunum yapmamız işin sağlığı, süreci, maliyeti gibi sonuçlara daha iyi hizmet edecektir.

  Uzuner inşaat olarak her geçen gün gelişen teknoloji ve inşaat sektöründe sadece kocaeli de web tasarım görselimizle ön plana çıkmak yerine web site tasarımı mızdaki video galerilerinide takip etmenizi tavsiye ederiz.

  Mantolama sırasında inşaatta bulunan bir çok farklı kalemleride kendimiz imal ve montajını yapmış bulunuyoruz.

  Mantolama ve ısı yalıtım konusunda kocaeli de mantolama şirketleri olarak izmit in en iyi mantolama şirketi olmayı hedefleyerek bu şekilde çalışmayı misyon belirledik.

  Kullandığımız sıva filelerinin ham maddelerini dahi incelemeye alırız. Kullanılan ısı köpük levhalarının markası, sıva harcının kalitesi gibi bir çok konuda ele alınması gereken meteryaller var.
  Kocaeli mantolama firmaları sıralamasında nerede olduğumuza bakmaksızın yapılan her ısı yalıtımın bizlere kocaelide ısı yalıtım işi olarak döneceğini biliyoruz.

  Aynı zamanda ısı levhası hariç kocaeli söve imalat sektöründede atölyemiz görsellerine bakabilirsiniz. Köşeliklerden payanda imalatına, kartonpiyer imalatı, stropiyer imalatı, eps tavan kaplamaları, dış cephe kaplama malzemeleri imalatı gibi bir çok aksesuarın imalat ve uygulamasını yapıyoruz.

  Söve imalatı konusunda uzun yollar kat eden firmamız söve imalat uygulama konusunda profesyonel bir yapıya sahiptir.

  Mantolama ve ısı yalıtım işleriniz için profesyonellerle çalışın, sonradan pişman olmamak için mutlaka bize ulaşın.

   

  [dt_gallery_masonry mode=”grid” loading_effect=”scale_up” image_border_radius=”2px” image_decoration=”shadow” shadow_color=”rgba(0,0,0,0.25)” show_zoom=”n” include=”3383,3437,3384,3373,3366,3363″]
  Mantolama ısı yalıtım | Thermal insulation

  Mantolama yapan firmalar

  Mantolama yapan firmalar, Mantolama nasıl yapılır, nasıl yapılmalı hangi mevsimde yapılmalı, mantolama malzemeleri nelerdir.

  Kocaeli’de mantolama firmaları adı altında hizmet veren Kocaeli uzuner inşaat mantolamayı nasıl yapar mantolama çeşitlerinde ve uygulamalarında birçok etken söz konusudur, bunlar nelerdir.

  Mantolama kriterlerine uyumak için yapılması gerekenleri tek tek sıralamak yerine, mantolamanın aşamaları ile ilgili detay vermeyi daha uygun gördük.

  Uzuner inşaat Kocaeli yapmış olduğu mantolama işlerinde neler yaptı, hangi sorunlarla karşılaştı, mantolama esnasında edilen tecrübelerin bir listesini ve açıklamasını size Buradan anlatmaya çalışacağız.

  Mantolama yapan firmalar

  ilk etapta en çok merak edilen Desen ve estetik anlayışıdır.  Müşteri aslında mantolama yanı sıra ısı yalıtımın olduğu kadar estetiğin dea önemli olduğunu düşünmekte.

  Müşteriler mantolama yaptırırken binanın dış görselinin iyi olmasını tabiki isteyecektir.

  Bunun yanısıra müşterinin genelde yalıtımla ilgili bilgi almak istiyor bir o kadar önemli bir husustur.

  Kocaeli’de mantolama firmaları ve mantolama yapan firma olarak hizmet veren Uzuner dekorasyon genelde yapmış olduğu mantolama işlerini, mantolama öncesi organize eder.

  Ekip ve ekipmanlarını ayarladıktan sonra noksansız olarak hızlı çözüm üreten bir mantıkla işe başlar.

  Çıkabilecek sorunları baştan görmek, baştan test etmek, daha sonra sorun yaşamamak için profesyonel anlamda gözlemlemek, bir fizibilite çalışması ile noksanları belirlemek için işin sağlığı ve hızı açısından çok önemlidir.

  Uzuner inşaat olarak bütün işlerin başında gözlemlerimizi, noksanlarımızı sürecimizi işin süreci ile ilgili bütün detayları çıkartarak, daha hızlı daha net daha kalıcı çözümler üretmek için çaba sarf ederiz.

  İskele taşınması haksız olarak mantolama levhaları, fileleri, dübelleri, fazlasıyla iş sahasına getirir ekiplerimiz hazır bulundurunuz.

  Gerekirse kullanacak olan malzemenin özelliklerin den ve niteliklerin den Yapı Sahibine bilgi verir, belirsizlik yaratan bütün konuları sürekli takip ederek aşarız.

  Aynı zamanda işin başında durarak zaten hatayı minimize eder, sıfır hata ile işin içinden çıkarız. Bizim çalışma prensibimiz Uzuner İnşaat olarak budur.

  Mantolama yapan firmalar

  Kocaeli izmit te Geçmişte edindiğimiz tecrübelerden yola çıkarak şunu söyleyebiliriz, işi aldıktan sonra kesinlikle ve kesinlikle İşin başında profesyonel işten anlayan bir ekip arkadaşı bulunur.

  En azından eksikleri anında tespit edebilen gün içerisinde mutlaka birkaç sorti ile gözlemleyen birileri mutlaka bulunur.

  Bu tecrübelerle ve gözlemlerle bu prensiple edilmiş olduğumuz misyonda Kocaeli’de mantolama firmaları arasında kendimizi söz ettirmeye devam edeceğiz.

  Aldığımız Her işin önemini ehemmiyetini önce kendimiz sonra müşteri için mutlaka düşünür ona göre hareket ederiz.

  Anında bilgi verebilme donanımı ile ilgili geçmişte yapmış olduğumuz işlerden aldığımız tecrübelerle daha sonra yapacağımız bütün işlerde sorunsuz bir iş tecrübesi yaşamak ve müşteriye de sorunsuz Bir iş teslim yapmak için elimizden geleni yaparız.

  Kocaeli’de mantolama firmaları adı altında hizmet veren uzuner inşaat genellikle Kocaeli’de değil başka illerde de hizmet vermiştir.

  Mantolama ustası, Kocaeli’de mantolama ustası gibi arayışlarımız içinde genelde mantolama Ekiplerimizin arasında sizlere faydalı olabilecek mantolama uzmanlarımız mevcuttur.

  Ayrıca eps kartonpiyer ve mantolama desenleri, dış cephe desenleri köpük Desenler Söve imalatı gibi imalatlarımız da mevcuttur.

  Kocaeli’de Vezirçiftliği mevkinde olan söve imalat görsellerimize kocaeli web tasarım içeriği mizden bakabilirsiniz.

  Kocaeli mantolama firması olarak imalatlarımız yapıya göre planlar ölçer Biçer metraja göre fiyat veririz.

  işin maliyeti, süreci ve estetik açısından en iyi şekilde değerlendirilmesi için profesyonel anlamda yapıda gereksinim duyulan ne varsa hepsinin listeler firma veya yapı Sahibine Bu şekilde teklif sunarız.

  Kocaeli mantolama firması hizmeti veren ve mantolama işleri yapan firmamız Kocaeli’de Söve imalatı köşelikler, payandalar, direkler, çita, kartonpiyer, stropiyer, gizli ışık imalatları.

  mantolama içeriğinde bulunan iç dekorasyon ve dış dekorasyon konusunda da imalatlarımız mevcuttur.

  İmalat atölyemizde bulunan resimlere bakabilirsiniz Kocaeli web tasarım içeriğimiz den imalat görselleri mize bakabilir hizmetlerimizle ile ilgili daha geniş kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

  Çünkü uzuner inşaat’ın uygulama dahil imalatları da mevcuttur imalatların müşteriye avantaj sağlaması açısından kurulduğunu belirtmek isteriz.

  Daha faydalı ve daha net fiyatlar verebilmek, daha iyi işler yapabilmek adına, mantolama imalat ve montaj konusunda bir bütünlük sağlayarak, Daha Hızlı, Daha net, daha faydalı hizmetler sunabiliyoruz.

  Kocaeli de mantolama şirketi olarak hizmet veren uzuner inşaat

  konularında uzmandır ve profesyonel işler yapmıştır.

  Taahhütleriniz ile ilgili bir karar vermeden önce bahçe düzenleme Peyzaj işleri nden tutun temel açma, ruhsat işlemlerin den çatıya kadar.

  bütün detaylı işler için bir noktadan hareket edin, zaman ve para kaybının önüne geçerek daha sağlıklı işler yapabiliriz.

  Temel’den çatıya İnşaat işleriniz için ve Kocaeli’de mantolama işleriniz için en doğru adrestesiniz.

  karar vermeden önce  bir telefon açmanız yeterli.

  0262 606 07 79 nolu telefondan bize ulaşabilir ya da teklif talebinde bulunmak için info@uzuner inşaat.com adresine mail ile ulaşabilir, anında iletişim sağlayabilirsiniz, beraber çalışmak dileği ile

  Mantolama ısı yalıtım | Thermal insulation

  Kocaeli mantolama şirketleri

  Kocaeli mantolama şirketleri olan, uzun yıllardır yaptığı mantolama işlerinin her zaman arkasında duran, her müşterinin gözünde ayrı bir beğeni kazanan uzuner inşaat, mantolama şirketleri arasında Kocaeli’de ilk sıralarda yer almayı başarmıştır. her zaman Kocaeli’de mantolama şirketi olarak hizmet veren firmamiz bundan sonrada övgü almaya devam edecektir.

  Mantolama konularında uzman kadrosu ve ekipmanı bulunan uzuner inşaat‘ın altyapı konusunda Hiçbir sıkıntısı olmamıştır.

  Mantolama esnasında yapılacak güvenlik önlemlerini MUTLAKA alıyoruz.

  Mantolama esnasında yapıda yıllar sonra oluşacak yalıtım sıkıntıları ile ilgili çalışmalar yapıyoruz.

  mantolama levhaları montajlarında ve dübel takımında oluşabilecek olan sıkıntıları gidermek için duvar gönyesi ile ilgili ön çalışma yapıp montaj konusunda yaşanabilecek sıkıntıları daha önceden tespit ederiz.

  çatı olukları tamir ve bakımları çok önemlidir. oluşabilecek çatlaklar su kaçakları mantolama da çok büyük sıkıntılara yol açabilir.

  çatı tamiri ve oluk tamiri de yapılarak mantolama montaj aşamasında bu kaçaklar ve tamirler yapılır.

  çatı tamiri ve oluk tamirleri mantolama aşamasında uzuner inşaat’ın uzman kadrosu tarafından mutlaka yapılır.

  Kocaeli mantolama şirketi olarak çatı tamiri, çatı yapımı, çelik çatı yapımı, çatı olukları imalatı, eksiz oluk imalatı gibi imalatlarıda metal atölyemizde yapılmaktayız.

  Metal aksamların imalatlarını birebir aldığımız ölçülerde kendi atölyemizde yapar ve montajını  gerçekleştiririz.

  Kocaeli mantolama şirketleri olarak hizmet veren uzuner İnşaat çelik konstrüksiyon çelikten çatı veranda tamiri veranda yapımı teras kapama dekoratif taş örme işleri taş duvar güvenlik duvarı güvenlik çiti gibi imalatlarda kendi atölyesinde yapmaktadır.

  Kocaeli mantolama şirketleri arasında önemli bir konuma sahip olan Uzuner İnşaat mantolama dekoratif dış cephe kaplamaları, çatı izolasyonu ve ev uygulamaları konusunda önemli referansları vardır.

  mantolama İçerdeki ısıyı koruma amacıyla değil dışarıdaki Havayı da içeri almama özelliğine sahip olan işlevsel bir durumdur.

  Avrupa’da oldukça uzun yıllardır kullanılan bu sistem daha çok gelişmiştir.

  mantolama binaların ve yapıların Toprak seviyesinden çatıya kadar bütün olanları saran bir uygulamadır.

  İçerdeki suyu tutmasının yanı sıra binanın dışına da estetik bir görünüm sağlar. Ayrıca binanın beton yorgunluğunu daha geciktirir.

  eski tuğlalı yapılarda yaptığımız uygulamalar neticesinde edindiğimiz tecrübeleri sektörde her yapıda uygulamaya çalışıyoruz.

  ülkemizin hava şartları Çok değişken olduğundan yapılan Mantolamanın önemi ısı yalıtımında soğuğa ve sıcağa karşı olan direncini ve önemini daha da önemli kılmıştır.

  Kocaeli mantolama şirketleri

  yapının ana hatlarının hava ile sirkülasyonunu ve etkileşimini en aza indiren bir uygulama olan mantolama teknik beceri ve uzmanlık gerektirir.

  Kocaeli mantolama şirketleri olarak Kocaelide hizmet veren uzuner İnşaat’ın edinmiş olduğu tecrübeler bu konuda oldukça önemli ve sizler için faydalı olacaktır.

  Kocaeli de mantolama şirketi arıyorsanız uzuner inşaatın kalite ve ve fiyatlarına göz atmadan karar vermeyin. Onlarca mantolama referansına sahip firmamız söve ve eps kartonpiyer imalatı yanı sıra profesyonel mantolama konusunda sizlere öncülük edecektir.

  Uzuner inşaat mantolama firmaları arayışınızda mantolama şirketi olarak istediğiniz kalitede işi hızlı güvenilir şekilde teslim eder.

  Isı yalıtım konusunda bina yada yapınızın yalıtım konusundaki tüm noksanlarını bir kenara bırakın. Mantolama ısı yalıtım ın kocaeli deki en doğru adresi uzuner inşaat ile görüşmeden karar vermeyin.

  0262 606 07 79

  Şimdi ara