"Temelden çatıya inşaat"

Destek-Keşif-Teklif
0850 8406121
Çalışma saatleri
09:00 - 18:00

  Tag: mantolama şirketleri

  İç dış dekorasyon | Interior-exterior decoration

  Mantolama uygulaması nasıl yapılır

  Mantolama uygulaması nasıl yapılır, Mantolama yapılacak yüzey Sıvalı temiz Kuru ve sağlam olmalı.

  zayıf ya da kabarmış kısımlar varsa kazılıp tamir harçları mala ile temizlenmelidir. cephede klima, panjur, kablo, Yağmur iniş boruları gibi detaylar varsa sökülmeli ve mantolama uygulama sonrası yerine montajı tekrar yapılmalıdır.

  uygulama 5 ila 35 derece sıcaklık aralığında yapılmalı, direkt güneş, yağmur ve kuvvetli Rüzgar da uygulama yapılmamalıdır.

  Çimento esaslı ısı yalıtım sistem yapıştırıcıları su ile karıştırılarak uygulamaya hazır hale getirilir. 25 kilogramlık paketler halinde bulunan yapıştırma harçlarını, hava şartlarına bağlı olarak yaklaşık 6-7 litre su koyularak düşük hızlı bir karıştırıcı ile yaklaşık 10 dakika karıştırılmalıdır.

  Karıştırılan harç 35 dakika dinlendirilir ve tekrar karıştırılır, hazırlanan karışım hava şartlarına bağlı olarak 2 – 2,5 saat içerisinde tüketilmelidir.

  Mantolama uygulaması nasıl yapılır

  Mantolama sisteminin düzgün ilerlemesi için subasman profili ile başlanır, subasman profili nin kalınlığı kullanılacak şekilde EPS ısı yalıtım levhasının kalınlığına göre seçilir.

  terazisinde yapılan subasman profilleri aralarında 0.5 -1 santimetre genleşme derzleri bırakılarak yüze sabitlenir. köşeler açılı olarak kesilir, EPS ısı yalıtım levhalarının iki türlü yapıştırma metodu vardır.

  Bunlar çerçeveleme ve taraklama metodu olarak adlandırılır, uygulama yüzeyinin amacına uygun çerçeve oluşturacak biçimde levha kenarlarına 5 santimetre genişliğinde ve 45 derece açıyla yapıştırıcı sürülür.

  levha içine 3 göbek yapıştırıcı sürülür. ısı yalıtım levhaları köşeden ve su basman üzerinden başlayarak yukarı doğru aralarda boşluk bırakılmadan ve derzleri en az 20 santimetre şaşırtmalı olarak, iç ve dış bölgelerde ise birbirlerinin üzerine bindirilerek yani kilitlemeli olarak uygulanır.

  Mantolama uygulaması EPS ısı yalıtım levhaları ile nasıl yapılır

  ısı Köprüsü oluşturmamak için yapıştırma harcının birleşim yerlerinden taşmamasına özen gösterilmelidir.

  yüzey mastarlarında ise aynı işlem yalıtım levhasının yapıştıracak yüzeyine tamamen kaplayacak şekilde 10 x 10 milim taraklı mala ile yapılır.

  yapılan işin düzgünlüğü zaman zaman mastar ve terazi ile kontrol edilir.  çatlamaları önlemek için pencere ve kapı boşlukları Denizlik kısmında Denizliğe göre kesilerek ve köşe bölgelerde tam levhadan uygun şeklinde keserek cephe yapıştırılır.

  Bu sayede olası çatlamalarına önüne geçilir. EPS ısı yalıtım levhaları pencere iç Merkezi lerine dönülür.

  buralarda ısı kaybı ve ve yoğuşma kaybı yaşanacağından, pencere doğraması kapatması için ısı yalıtım levhaları ince olarak ve 2 santimetre olarak uygulanır.

  eski binalarda mantolama sonrası pencere denizlikleri yetersiz kalabilir, bu da yağmur suyunun sisteme zarar vermesine yol açabilir.

  bunu önlemek için ya mevcut denizliğin üzerine ilave bir Denizlik yapıştırılır ya da ek Denizlik profil montajı ile sorun çözülür.

  Mantolama uygulaması nasıl yapılır, harç uygulamasından sonra

  Yapıştırma harcı tam olarak kuruduktan Yani yaklaşık 24 saat sonra dubelleme işlemine geçilir. tam kuruma olmadan dubelleme yapılırsa levhalar terazi ve Mastarından kaçar.

  Dubelleme nin amacı EPS ısı yalıtım levhalarının, duvarın mekanik tespitinin sağlanarak ek bir tutulma emniyeti sağlamaktır. metrekareye 6 adet olarak uygulanır, bu uygulamada dubeller yapıştırma harcının olduğu alanlara getirilmeye çalışmamalıdır.

  dubeller levha köşe birleşim noktalarında 1 adet ve levha ortasına 2 adet olarak uygulanır.

  yüksek binalarda Rüzgar etkisinin en fazla olduğu köşe bölgelerde uygulama  8 – 10 Adet olarak yapılabilir.

  dubel tipi ve boyu cephe Yapı malzemesine göre seçilmelidir.

  matkap ucu kalınlığı dubel kalınlığı ile uyumlu olmalı ve açılan derinlik dübel boyundan 1 santimetre uzun olmalıdırki dubel ve duvar çivisi kolay ve doğru uygulansın.

  iz gözükmemesi için yerine konulan dübellerin kafası çıkıntı yapmamalıdır. yerine çakılan dübellerin sağlamlığının kontrolü yapılarak, sağlam olmayan dubeller çıkarılmalıdır.

  köşelerin kırılma riski sebebiyle cephe köşe noktalarına 15 santimetreden yakın dübel atılmamalıdır. sıva öncesi sıvanın gelebileceği Denizlik cam doğrama gibi alanlar maskeleme bandı ve koruyucu örtüler ile kapatılmalıdır.

  25 kilogramlık sıva harcı hava şartlarına bağlı olarak yaklaşık 6,5 – 7 litre su koyularak düşük hızlı bir karıştırıcı ile yaklaşık 10 dakika karıştırılır.

  karıştırılan harç 5 dakika dinlendirilir ve tekrar karıştırılarak Kullanıma hazır hale getirilir, hazırlanan karışım hava şartlarına bağlı olarak iki buçuk saat içerisinde tüketilmelidir.

  bina ve boşluk köşelerine hem mukavemeti arttırmak, hem düzgün köşeleri elde etmek amaçlı olarak fileli köşe profilleri konur.

  Gerek köşe profilleri, gerekse sıva filesi için önce sıva yüzey sürülmeli arkasından bu profillerin ve donatı filesi uygulaması yapılmalıdır.

  Kocaeli, izmit, sakarya ve istanbul da bir çok mantolama taahhüt işlerini %100 müşteri memnuniyeti anlayışımız ile tamamladık ve teslim ettik.

  Mantolama uygulaması nasıl yapılır, file, profil aşamaları

  cepheye sıva sürmeden önce köşe profili ve filesini koyup üzerine sıva yapmak yanlış bir uygulamadır.

  Donatı filesi pencere iç merkezlerine de dönülerek ayrıca boşluk köşe noktaları çatlama olasılığının yüksek olduğu alanlar olduğu için buralara 26 santimetre boyunda ek donatı filesi çapraz olarak olmalıdır.

  10×10 milim taraklı mala yardımıyla yüzeye eşit miktarda sürülen sıva harcı kurumadan üzerine donatı filesi konur.

  Donatı fideleri katlanmadan birbirinin üzerine yatayda ve düşeyde en az 10 santimetre bindirilecek şekilde ve yukarıdan başlayıp aşağıya doğru Sıvaya batırılır.

  taraklı mala uygulaması ile bu şekilde tek katta 4 milim sıva kalınlığı sağlanarak doğru uygulama yapılmış olur. sıva yapılırken donatı filesinin yüzeye yakın olmasına dikkat edilmeli sıva tabakasının üçte biri kısmı file üzerinde kalacak şekilde uygulama yapılmalıdır.

  Mantolama uygulaması nasıl yapılır, son aşamaları

  Sıva işlemi bitince yaklaşık 48 saat beklenerek kuruması sağlanır. yüzeyi Raspa alınarak düzeltilir ve Astara hazır hale getirilir.

  astarla Sıvalı yüzeye dekoratif kaplamanın artırılması ve dekoratif kaplamanın hızlı su kaybederek çatlaması önlenir.

  astarın 12-24 saat arasında kurumasından sonra genellikle çimento esaslı veya hazır dekoratif kaplama ile son kat kaplama yapılır. çimento esaslı dekoratif kaplamalar 25 kilogramlık torbalar halindedir, Bir torba dekoratif kaplama ya Yaklaşık 28 litre su ilave edilerek 10 dakika karıştırılır.

  sonra 5 dakika beklenir ve bir kez daha karıştırılarak uygulamaya hazır hale getirilir. dekoratif kaplama karışımı paslanmaz çelik mala ile düzgün bir şekilde yüzeye sürülür ve üzerindeki tanecik kalınlığında bir tabaka elde etmek için fazla malzeme yüzeyden sıyrılır.

  uygulama üzerine homojen bir şekilde uygulanan dekoratif kaplama ya 10 dakika içinde desen verilmelidir. desen plastik mala yardımı ile ve dairesel hareketler yaparak verilir.

  geniş alanlı yüzeylerde iz olmaması için yeterli sayıda işçi çalıştırılmalı, ders bitişleri ne ya da Detay köşelerine gelinceye kadar malzeme kurumadan kesintisiz sürülmesine ve uygulamanın bitirilmesine özen gösterilmelidir.

  bu kaplamalarla mantolama sisteminin dayanımının artırılması, yüzeysel bozuklukların görünümünün azaltılması ve görsellik sağlanır.

  çimento esaslı dekoratif kaplama beyaz renklidir, uygulama sonrasında boyanması gerekir, Normal şartlar altında kuruması için 24 saat beklenen dekoratif kaplama üzerine son kat boya 2 seferde yapılır.

  her kat boya arasında 68 saat beklenmelidir, hazır dekoratif kaplama ise kendinden renklidir yapılması ile iş tamamlanmış olur.


  Mantolama ısı yalıtım | Thermal insulation

  Kocaeli mantolama firmaları

  Kocaeli mantolama firmaları olarak izmit’te mantolama şirketi ve mantolama hizmetleri veren Uzuner İnşaat, mantolama konusunda Fugalı mantolama, tavan kaplama, alçı göbek, alçı kemer, ısı yalıtım, mantolama, izolasyon, saten alçı, boya badana, kara sıva, kartonpiyer, laminat parke, duşakabin, uygulamaları da yapar.

  pvc pencereler, ahşap paneller, motif söveler, söve sütunlar, payandalar, cephe paneller, köşe taşları, Denizlik ve taç profilleri, dekoratif ürünler.

  Desenli dış cephe profilleri gibi yaşadığınız mekanlara sağlamlık estetik ve değer katma Adına A’dan Z’ye tüm iç dış dekorasyonunuzu ve yaşam alanlarınızı en iyi hale getirmek için çaba sarf ederiz.

  Fugalı mantolama ve mantolama çeşitleri  uygulamaları Kocaeli ve İzmit civarında birçok alanda başlıca hizmet verdiğimiz konulardan biridir.

  Kocaeli’de mantolama firmaları adı altında hizmet veren  Uzuner İnşaat, mantolama konusunda birçok firmaya nazaran mantolamada uygulamış olduğu Titiz işçilik sayesinde her zaman beğeni toplamıştır.

  Mantolama sürecinde dış cephe tadilat tamirat işlerinide bir şekilde müşteriyi kollamak adına işin daha sağlıklı çıkması prensibine dayanarak uygularız.

  Uzuner inşaat Yapmış olduğu işin sonuna kadar arkasında duran bir işletmedir. Uzuner İnşaat Kocaeli mantolama firmaları arasında en kaliteli referanslara sahip firmalar arasında her zaman yerini korumuştur.

  Teknolojiyi en iyi şekilde kullanan yapımız da Söve imalatı ve uygulamaları konusunda birçok yatırım yaparak müşterilerimize daha sağlam estetik ve oturulabilir mekanlar oluşturmak adına hizmet vermekteyiz.

  Kocaeli inşaat firmaları adı altında ısı yalıtım ve mantolama konusunda prensiplere dayalı sistemik çalışma azmimizi ve teçhizatlarımızla profesyonel ekibimiz sayesinde bir çok referansa imza attık.

  Daha hızlı ve akılcı çözümler üreterek mantolama konusunda izolasyon ve yalıtım esaslı maliyeti düşürme teknikleri ile işin başlangıcından bitimine kadar olan detayları profesyonelce yerine getirerek müşterilerimize teslim ettik.

  Mantolama yapılan alanların teknik açıdan yeterlilik sağlayabilmesi adına özverili bir şekilde bilgi birikimimizi profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile noksansız bir şekilde yapılandırır ve teslim ederiz.

  Her yapıda Mantolamanın farklılık gösterdiği yapının yaş ortalamasına göre ve kalitesine göre değişken özelliklere sahip mantolama uygulama alanları ile sürekli karşılaşarak her mantolama taahhüt işinde Kocaeli veya İzmit’te birçok konuda uzmanlaşarak mesleğimize devam ediyoruz.

  Mantolama ısı yalıtım konusunda çatı ve teras yalıtım larında beraberinde tamirlerinin yapılması, hava sirkülasyonunun kış şartlarına göre uygularız. kullanılacak olan malzemenin kalitesi konusundaki Titiz yaklaşımımız sayesinde uzun yıllardır her mantolamadan yüzümüz Ak şekilde çıkarak Daha sonrasında da övgüler almayı başarmış bir firmayız.

  Mantolama da kullanılan yanmaz EPS malzeme mantolama filesi, mantolama dubeli, stropiyer, gibi bütün malzemelerinin mantolama sıvası ile birebir uyum sağlamasına dikkat ederiz.

  Mantolama esnasında alınacak iş güvenlik önlemleri ile birebir takip ederek uzman gözetiminde üm mesai saatleri içerisinde noksansız uygulamaya son derece dikkat eden Uzuner İnşaat yapıda daha iyi sonuçlar alabilmek adına işin sağlığı açısından detaylı hareket etmektedir.

  Kocaeli mantolama firmaları arasında tadilat tamirat teknikleri ve uygulama prensiplerimiz sayesinde ekip ve ekipman seçimindeki uyumluluk işin sonuna kadar Entegre şekilde devam etmektedir.

  Mantolama firmaları kalite standartları

  Uluslararası kalite standartları ve uygulama tekniklerini kullanarak malzeme ve işçilik de ki Kaliteye son derece önem veririz. yalıtım ve izolasyonun önemini müşteriye her aşamada farklı bir alanda uygulamada anlatarak müşterimizide bu konuda bilinçlendirmeye gayret ederiz.

  Mantolama ve izolasyon konusunda ısı, ses, su yalıtımı aşamalarına profesyonelce yerine getiren Uzuner inşaat Temel’den çatıya komple tadilat işlerinde mantolama esnasında daha entegre yapabilmektedir.

  Kocaeli mantolama firmaları blog yazımıza son vermeden önce mantolama ve ısı yalıtım konusunda Kocaeli izmit’te aradığınız Kaliteyi uzuner inşaat ta noksansız bulabilirsiniz.

  Mantolama taahhüt işleriniz için adres ararken mantolama firmaları aramalarınız da mantolama konusunda Bilgilerimizi paylaşmaya çalıştık.

  Muhtemel mantolama işini tarafımızca hangi prensipler de nasıl bir iş gücü ile nasıl bir teçhizat kullanarak yapacağımız konusunda müşteriye birebir anlatarak daha aktif ve yapıcı Rol almaya gayret ederiz.

  Kocaeli mantolama firmaları

  Mantolama işinin her aşamasına titizlikle işleyen müşteri beklentilerini ve estetik anlayışına saygı duyan çevreye saygılı ve insan hayatına önem veren bir firma olma gayreti içerisindeyiz.

  Uzuner inşaat almış olduğu mantolama taahhüt işleri konusundaki titizliğini sürekli gösterir. müşterilerine yaşanabilir, estetik, sağlam ve sağlıklı, Ferah mekanlar kurmak için elinden gelen çabayı gösterecektir.

  Kocaeli’de mantolama firması olan uzuner İnşaat, Kocaeli mantolama firmaları yazısına burada son verirken kocaeli, Sakarya ve istanbul bölgelerinde aktif mantolama hizmetleri Verdiğimizi hatırlatırız.

  ücretsiz keşif taleplerinizi çok kısa zamanda yerine getirip sizlere sağlıklı doğru ve yapıcı çözümlerle en iyi şekilde teklifimizi sunacağımıza emin olabilirsiniz. Saygılarımızla beraber çalışmak dileği ile esenlikler diliyoruz.

  Mantolama ısı yalıtım | Thermal insulation

  Kocaelide mantolama şirketi

  Kocaelide mantolama şirketi Mantolama ısı yalıtım konusunda kocaeli İzmit’te İstanbul’da Sakarya’da Bilecik’te Bursa’da Yalova’da Gebze’de Bolu ve daha birçok ilde Talep edilen mantolama işlerini ekibimizde gidip kısa sürede sorunsuz bir şekilde teslim ettiğimiz onlarca referansı sahibiz.

  Kocaeli’de mantolama şirketi olan firmamız uzun yıllardır Temel’den çatıya inşaat alanında uzmanlaştığı dan dolayı dış cephedeki estetik görünüme sahip olabilmesini sağlayacaktır.

  Uzuner inşaat gereksinimler ile entegre olarak eşit zamanda detaylı ve titiz çalışarak uzmanlaştığı birçok detayı müşteri adına noksansız şekilde gerçekleştirmiştir.

  İzmit’te bir mantolama şirketi arayışınız var ise merkezdeki referanslarımıza ek olarak keşfi taleplerinizi değerlendirebiliriz.

  mantolama ısı yalıtım konusunda yanmaz eps malzemeden imal etmiş olduğumuz bir malzemedir. Desenli ve desensiz eps kartonpiyer çeşitlerinin yapıya göre uyarlanması keşiften sonra çıkacak analizlere göre müşteriye bilgi verilmesi konusunda hassasiyetimiz oldukça ön plandadır.

  Kocaelide mantolama şirketi

  Iç ve dış dekorasyon konusunda Kocaeli’de mantolama ve tül detaylı dekorasyon işlerinizde A’dan Z’ye yapabilecek kapasiteye sahip olan firmamız iç dış dekorasyon konusunda da imalat alt yapısına sahiptir.

  Kocaeli’de mantolama şirketi arayışınız olduğunda Uzuner İnşaat sizlere bir telefon kadar yakın olacaktır.

  Alınan her taahhüt işinin son aşamasında fizibilite derimize resimlerimizi yapılan tüm detaylı işleri web site çalışmamızda Elimizden geldiği kadar birlikte çalışıyoruz.

  Kocaeli mantolama firması dahilinde rçok kategoride İnşaat konusunda bünyesinde barındıran uzuner İnşaat yapmış olduğu bütün referanslardan dolayı uzun yıllardır tecrübe sahibi olmuştur.

  Profesyonel iş anlayışı uzman kadrosu ile İmalat ve montaj aşamasında hiçbir şekilde arklı entegrasyon kullanmadan İşi kendi bünyesinde alıp tamamlaya bilen bir firmayız.

  Kocaeli’de mantolama şirketi olarak

  bulunduğumuz coğrafyada konum itibari ile Mantolamanın önem ve emniyetini algılamış bir firmayız.

  Insan sağlığı ve yaşantısına yaşam kalitesini birçok anlamda etkileyen ve olumlu olumsuz yönleriyle dikkat edilmesi gereken birçok detayı sizin adınıza keşif yaparak daha sonradan çıkabilecek bütün sorunları bertaraf edip Yalın bir iş programı çıkartırız.

  Isı yalıtım ve mantolama konusunda firma arayışlarınızda Marmara Bölgesi’nde hangi noktada olursanız olun kısa sürede keşif taleplerinize cevap verebiliriz.

  Aynı zamanda malzeme ve teçhizat konusunda da kendi araçlarımızla en kısa zamanda müdahale edebiliriz.

  Uzun yıllardır komple tadilat konusunda deneyim sahibi olan firmamız mutfak yenileme, banyo yenileme, seramik işleri, çatı tamiri, çatı yapımları, çelik çatı yapımı, ahşap çatı yapımı, sundurma yapımı.

  Teras kapama, balkon büyütme, oda büyütme, oda tadilatı, balkon tadilatı, Merdiven mermer işleri, özel mermer tezgahları, mermer dekorasyon, alçı dekorasyon gibi A’dan Z’ye aklınıza gelebilecek TÜM İNŞAAT İŞLERİ.

  Gereksinim duyabileceğiniz tüm İnşaat işlerini bir kalemde bir elden takip edebilir ve tarafınıza sorunsuz bu şekilde estetik ve sağlam yapılar sunabiliriz.

  Uzman olmanın gereksinimlerinden bir tanesi

  Bir noktadan hizmet anlayışına önem veren yapımız ile uzuner İnşaat önem arz eden konular üzerinde uzmanlaşmış altyapısını ona göre hazırlamış bir firmadır.

  Dağınık işgücünün ve detayların birbirine karıştıği bir işin arkasında asla durmayan Uzuner İnşaat, almış olduğu bütün inşaat taahhüt işleri ni net bir şekilde programını yaparak tarih aralığında son noktaya kadar işin arkasında durarak Tüm detayları, son noktasına kadar mutlaka yerine getirir.

  Kocaeli’de mantolama şirketi hizmeti veren firmamız

  mantolama ve ısı yalıtım konusunda kartonpiyer gizli ışık, alçı, alçı göbek, alçı duvar, saten boya, dekoratif boya, dekoratif alçı, iç dekorasyon, konusunda istenileni noksansız sağlayabilir.

  Taş Dekorasyon, doğal taş uygulamaları, mutfak yenileme, iç kapı, dış kapı imalat ve montajları gibi temelden çatıya inşaat firması olarak aklınıza gelebilecek tüm detayları malzemeli ve malzemesiz tarafınıza sunabiliriz.

  komple ev yenileme, komple ev tadilatı, iş yeri tadilatı, boya Taahhüt işleri, Ev boyama gibi bütün inşaat işleri konusunda sizlere Danışman olarak hizmet verebiliriz.

  taahhüt işlerine Kocaeli’de İzmit’te aktif olarak devam ederek bir noktadan İnşaat Taahhüt hizmetleri vermeye devam etmektedir.

  uzuner İnşaat sizlere bir telefon kadar yakın olacaktır.

  Mantolama Kocaeli’de önem gösterilmesi gereken ve insan sağlığına nem ve sıcaklık ortalama değerlerine baktığımızda çok etki eden bir konudur.

  Uzmanlık gerektiren alanlarda müdahale edebilmek binanın yalıtım ve mantolama haricinde diğer tamirleri de analiz ederek müşteriyi tamamen kollamak adına yapılacak Tüm işlemleri profesyonelce yılların verdiği bilgi ve birikim ile sizlere geri dönüşümlü hizmetler sağlamaya hedeflemiş bir firmadır Uzuner İnşaat.

  Mantolama ısı yalıtım | Thermal insulation

  Mantolama yapan firmalar

  Mantolama yapan firmalar, Mantolama nasıl yapılır, nasıl yapılmalı hangi mevsimde yapılmalı, mantolama malzemeleri nelerdir.

  Kocaeli’de mantolama firmaları adı altında hizmet veren Kocaeli uzuner inşaat mantolamayı nasıl yapar mantolama çeşitlerinde ve uygulamalarında birçok etken söz konusudur, bunlar nelerdir.

  Mantolama kriterlerine uyumak için yapılması gerekenleri tek tek sıralamak yerine, mantolamanın aşamaları ile ilgili detay vermeyi daha uygun gördük.

  Uzuner inşaat Kocaeli yapmış olduğu mantolama işlerinde neler yaptı, hangi sorunlarla karşılaştı, mantolama esnasında edilen tecrübelerin bir listesini ve açıklamasını size Buradan anlatmaya çalışacağız.

  Mantolama yapan firmalar

  ilk etapta en çok merak edilen Desen ve estetik anlayışıdır.  Müşteri aslında mantolama yanı sıra ısı yalıtımın olduğu kadar estetiğin dea önemli olduğunu düşünmekte.

  Müşteriler mantolama yaptırırken binanın dış görselinin iyi olmasını tabiki isteyecektir.

  Bunun yanısıra müşterinin genelde yalıtımla ilgili bilgi almak istiyor bir o kadar önemli bir husustur.

  Kocaeli’de mantolama firmaları ve mantolama yapan firma olarak hizmet veren Uzuner dekorasyon genelde yapmış olduğu mantolama işlerini, mantolama öncesi organize eder.

  Ekip ve ekipmanlarını ayarladıktan sonra noksansız olarak hızlı çözüm üreten bir mantıkla işe başlar.

  Çıkabilecek sorunları baştan görmek, baştan test etmek, daha sonra sorun yaşamamak için profesyonel anlamda gözlemlemek, bir fizibilite çalışması ile noksanları belirlemek için işin sağlığı ve hızı açısından çok önemlidir.

  Uzuner inşaat olarak bütün işlerin başında gözlemlerimizi, noksanlarımızı sürecimizi işin süreci ile ilgili bütün detayları çıkartarak, daha hızlı daha net daha kalıcı çözümler üretmek için çaba sarf ederiz.

  İskele taşınması haksız olarak mantolama levhaları, fileleri, dübelleri, fazlasıyla iş sahasına getirir ekiplerimiz hazır bulundurunuz.

  Gerekirse kullanacak olan malzemenin özelliklerin den ve niteliklerin den Yapı Sahibine bilgi verir, belirsizlik yaratan bütün konuları sürekli takip ederek aşarız.

  Aynı zamanda işin başında durarak zaten hatayı minimize eder, sıfır hata ile işin içinden çıkarız. Bizim çalışma prensibimiz Uzuner İnşaat olarak budur.

  Mantolama yapan firmalar

  Kocaeli izmit te Geçmişte edindiğimiz tecrübelerden yola çıkarak şunu söyleyebiliriz, işi aldıktan sonra kesinlikle ve kesinlikle İşin başında profesyonel işten anlayan bir ekip arkadaşı bulunur.

  En azından eksikleri anında tespit edebilen gün içerisinde mutlaka birkaç sorti ile gözlemleyen birileri mutlaka bulunur.

  Bu tecrübelerle ve gözlemlerle bu prensiple edilmiş olduğumuz misyonda Kocaeli’de mantolama firmaları arasında kendimizi söz ettirmeye devam edeceğiz.

  Aldığımız Her işin önemini ehemmiyetini önce kendimiz sonra müşteri için mutlaka düşünür ona göre hareket ederiz.

  Anında bilgi verebilme donanımı ile ilgili geçmişte yapmış olduğumuz işlerden aldığımız tecrübelerle daha sonra yapacağımız bütün işlerde sorunsuz bir iş tecrübesi yaşamak ve müşteriye de sorunsuz Bir iş teslim yapmak için elimizden geleni yaparız.

  Kocaeli’de mantolama firmaları adı altında hizmet veren uzuner inşaat genellikle Kocaeli’de değil başka illerde de hizmet vermiştir.

  Mantolama ustası, Kocaeli’de mantolama ustası gibi arayışlarımız içinde genelde mantolama Ekiplerimizin arasında sizlere faydalı olabilecek mantolama uzmanlarımız mevcuttur.

  Ayrıca eps kartonpiyer ve mantolama desenleri, dış cephe desenleri köpük Desenler Söve imalatı gibi imalatlarımız da mevcuttur.

  Kocaeli’de Vezirçiftliği mevkinde olan söve imalat görsellerimize kocaeli web tasarım içeriği mizden bakabilirsiniz.

  Kocaeli mantolama firması olarak imalatlarımız yapıya göre planlar ölçer Biçer metraja göre fiyat veririz.

  işin maliyeti, süreci ve estetik açısından en iyi şekilde değerlendirilmesi için profesyonel anlamda yapıda gereksinim duyulan ne varsa hepsinin listeler firma veya yapı Sahibine Bu şekilde teklif sunarız.

  Kocaeli mantolama firması hizmeti veren ve mantolama işleri yapan firmamız Kocaeli’de Söve imalatı köşelikler, payandalar, direkler, çita, kartonpiyer, stropiyer, gizli ışık imalatları.

  mantolama içeriğinde bulunan iç dekorasyon ve dış dekorasyon konusunda da imalatlarımız mevcuttur.

  İmalat atölyemizde bulunan resimlere bakabilirsiniz Kocaeli web tasarım içeriğimiz den imalat görselleri mize bakabilir hizmetlerimizle ile ilgili daha geniş kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

  Çünkü uzuner inşaat’ın uygulama dahil imalatları da mevcuttur imalatların müşteriye avantaj sağlaması açısından kurulduğunu belirtmek isteriz.

  Daha faydalı ve daha net fiyatlar verebilmek, daha iyi işler yapabilmek adına, mantolama imalat ve montaj konusunda bir bütünlük sağlayarak, Daha Hızlı, Daha net, daha faydalı hizmetler sunabiliyoruz.

  Kocaeli de mantolama şirketi olarak hizmet veren uzuner inşaat

  konularında uzmandır ve profesyonel işler yapmıştır.

  Taahhütleriniz ile ilgili bir karar vermeden önce bahçe düzenleme Peyzaj işleri nden tutun temel açma, ruhsat işlemlerin den çatıya kadar.

  bütün detaylı işler için bir noktadan hareket edin, zaman ve para kaybının önüne geçerek daha sağlıklı işler yapabiliriz.

  Temel’den çatıya İnşaat işleriniz için ve Kocaeli’de mantolama işleriniz için en doğru adrestesiniz.

  karar vermeden önce  bir telefon açmanız yeterli.

  0262 606 07 79 nolu telefondan bize ulaşabilir ya da teklif talebinde bulunmak için info@uzuner inşaat.com adresine mail ile ulaşabilir, anında iletişim sağlayabilirsiniz, beraber çalışmak dileği ile

  Şimdi ara