"Temelden çatıya inşaat"

Destek-Keşif-Teklif
0850 8406121
Çalışma saatleri
09:00 - 18:00

  Tag: tadilat firması

  İç dış dekorasyon | Interior-exterior decoration

  Tadilat yapan firmalar

  Tadilat yapan firmalar bünyesinde uzuner inşaat daire ve işyeri tadilatlarında iş öncesi iş program aşamalarının yapılabilmesine bağlıdır.
  Yapılacak iş öncesi keşif ve iş programının iyi çıkması, işin sağlığı açısından son derece iyi bir hareket olacaktır.

   

  Tadilat yapan firmalar

  halihazırda oturulan dairenin içerisindeki yapılan program ev veya işyeri içindeki tüm eşyaların ayrı bir alana çıkması gerekmektedir.
  iş alanının genişletilmesi ve rahat çalışılması işin sağlığı ve süresi açısından olumlu sonuçlar doğuracaktır.

  Uzuner inşaat olarak yapmış olduğumuz tüm ev yenileme ve dekorasyon işlerinde iç ve dış dekorasyon alanında birçok alternatifi müşteriye Sunabilmenin profesyonel altyapının ve tecrübe birikimini hazır olmasına bağlıyoruz.

  Kullanılacak teçhizat detayları;
  ekip ve ekipman konusundaki aşamaları uzun yılların verdiği birikim ile Sıkıntısız bir vaziyette işe yansıtma potansiyelimiz sayesinde yapılacak olan işin müşteriye zaman ve para kaybı olmadan dönüşümünü sağlamak bizim yegane görevimizdir.

  banyo yenileme mutfak büyütme, mutfak yenileme, balkon kapama, teras kapama gibi bir daire içersinde yapılacak bütün işleri A’dan Z’ye kendi bünyesinde işleyebilen Uzuner İnşaat, işyeri tadilatları ve Boya badana konusunda her zaman hazır bir ekibe sahiptir.

   

  Tadilatı nasıl bir yapıda işleriz?

  alçı sıva, dekoratif boya, Doğaltaş işleri ile ilgili tüm işlerle birebir İlgilenebilir ve kendi bünyesindeki kadro yapısı ile A’dan Z’ye Talep edilen işi zamanında, estetik sağlam bir şekilde verebilme yapısına sahiptir.

  Daire ve işyeri yenileme tadilatlarında, parke seçimini müşteriye bırakılarak duvar boyası seçimine göre renk seçiminin sağlanıp aynı zamanda seramiklerinde modellerini müşteri ile beraber karar verdikten sonra kapı model ve sütün Göbek gibi detayları da sırasın ca yaşam alanlarında farklı bir hava katmak adına daha kaliteli işler sunmak için mutlaka onaylatırız.

  Tadilat sırasında önem verilecek hususlar;

  Dekoratif iç boya ve seramik seçiminde kullanması gereken diğer detaylar köşe çıtaları, alüminyum detaylar, Derz dolgu rengi vs.renk seçimi ve kalitesi gibi detayları da müşteriye sunarak işin ne kadar süre ve kalitede çıkması gerektiğini, ileride sorunsuz bir sürece hizmet edeceğimize anlatmak bizim görevlerindendir.

  kullanılacak malzemenin detayları işin kalitesini ortaya koyacağı gibi aynı zamanda sağlık ve güvenlik açısından da çok önemlidir.

  insana hizmet etmemizin amacı olan hizmet ve dekorasyon sektörü insan sağlığı ve hayatı, yaşam kalitesini birebir etkilediğinden dolayı işin diğerinin farkında olarak yapmış olduğumuz bütün tadilat ve yenileme işlemlerinin sorumluluğunu taşıyarak işimizi yaparız.

   

  İç dekorasyonda neler yapıyoruz;
  • Alçı sıva
  • duvar yıkma
  • tuğla örme
  • saten
  • boya badana
  • elektrik tesisatı
  • doğalgaz tesisatı
  • su tesisatı
  • pis su tesisatı
  • pvc kapı pencere 
  • parke 
  • alçı göbek
  • özel alçı ışıklandırma
  • alçı spot
  • seramik kaplama
  • duşakabin, kozet ve lavabo yenileme
  • mutfak yenileme
  • oda büyütme
  • mobilya dekorasyon

  ve iç dış dekorasyon taahhüt

  Web sitemizde bazı görsellerimiz de yapılan mantolama sonrası veya mantolama sırasında iç tesisat ve duvarlardaki yapmış olduğunuz değişikleri göstermeye Çalıştık.
  Yapılan işin detaylarını VE bütün aşamalarını tam olarak yansıtma olasılığımız bu çerçevede azdır.
  2019 yaz başlangıcında Kocaeli merkezde yapılan ortalama 4 tane mantolama işinin 2’sinde duvar kırma, oda büyütme gibi birçok işlemler yaptık.
  mantolama ve dekorasyon haricinde iç dekorasyon anlamında tuğla örme, kaba sıva, alçı sıva, doğal taş uygulamaları, alçı göbek, alçı tavan, kartonpiyer, stropiyer gibi birçok uygulamayı da bu hizmetler içerisinde yapmış olduk.

  Ev yenileme, işyeri yenileme ve iç dekorasyon tadilat işleriniz için birebir hazır ekibimizle önce keşif taleplerini değerlendirerek en sağlıklı çözümleri bulabileceğimize emin olun.

  karar vermeden önce bizlerden keşif analiz talebinde bulunun. sizlere mali analiz ve süreç hakkında kullanacak malzemeler konusunda işin detaylarını nasıl işleyeceğimizi kısaca çıkartarak teklifimizi sunalım.

  bir telefon kadar yakın olan Uzuner inşaat hizmete her zaman hazırdır. beraber çalışmak dileği ile Esen kalın

  İç dış dekorasyon | Interior-exterior decoration

  Tadilat firmaları

  Tadilat firmaları dendiğinde birçok tadilat kategorisi akla gelmektedir. Bilindiği üzere ev tadilat larında en çok internet üzerindeki modellerden yola çıkarak insanlar yaşam alanlarına katkıda bulunma düşüncelerini etkileyen birçok faktör vardır.

  Dekorasyon da estetik ve zerafetin amaca uygun olarak işlenmesi iç dekorasyon konusundaki ev tadilatı yapacak olan firmanın işlevsel ve pratik bilgileri ne bağlıdır.

  Tadilat firmaları

  Bir dairenin oturulabilir durumda yapılan tadilat programları genelde eşyaların hırpalanmasına sebep olmaktadır. Bu anlamda tadilat yapılan daire içerisinde inşa üzerleri çalışma esnasında hazır poşetlerle kapatılmalı.

  Her tadilat projesinin a’dan z’ye bütün programı iş akışı iyi yapılmalı, tadilat yapılacak olan yenileme işlemi sırasında bir geri adım atılmalıdır.

  Ev yenileme programlarında, dekorasyon işlerindeki sıralamayı en başından çok iyi yaparak yapılan işlerin zarar görmemesi adına hata olasılığının en aza indirilmesi sağlanmalı. Bu anlamda iç dekorasyon hizmet ve malzeme kalitesinin de dekorasyon yapılacak alanın renk ve seçimlerine uygun olması sağlanmalıdır.

  Tadilat firmaları kırım öncesi hazırlık

  Komple ev yenileme hizmeti verilecekse Öncelikle Kırım işlerinin belirlenmesi gerekmektedir.

  Taban alanlarında şap uygulaması yapılmayacak ise doğalgaz ve temiz hatlarının Tabandan ortalama 1 santim aşağıda kalacak şekilde gömülmesi gerekmektedir. üzerine Harc yapılarak kapatılmalı ve parke zemini uygulamasına uygun hale getirilmelidir.

  Doğalgaz ve temiz su borularının döşenmesi nden sonra harç yapılmadan önce sızdırmazlık testlerinin yapılıp basınç ayarlarını kontrol edilmesi gerekmektedir. Harç yapılıp kuruduktan sonra basınç ve sızdırmazlık testi tekrar yapılarak parke aşaması beklenir dairenin komple ya da işyerinin tamamen bütün kalemleri yapıldıktan sonra en son yapılacak olan işlem parkedir.

  Tadilat firmaları alçı sıva aşaması

  Duvarlar alçı sıva olacak ise güzelce perde aslanım Öncelikle temizlenmelidir ardından Astar vurulduktan sonra kaba alçı çekilebilir.

  Saten ve boya işlemleri öncesinde de gölgen ederek köşeler düzeltilerek işlemler devam eder en son boya ve renk seçimleri yapılarak alçı işlemi sonuçlandırır.

  Aynı zamanda izolasyonu yapılacak olan alanlarda belirlenerek tamirler yapılmış olur. seramik bölümleri kırıldıktan sonra iş ortamı temizlenerek seramik işine hazır hale getirilir. ve seramik yapıştırıcısı ile işe uygun şekilde seramik işlemleri bitirerek daha sonraki gün ders işlemeyi ile sona erer.

  Tadilat firmaları mutfak yenileme

  Mutfakta yenileme işlemi varsa elektrik ve doğalgaz tesisatlarının su tesisatçı ile birlikte tekrar gözden geçirilmesi yenilenmesi Hatta yeni hat çekilmesi büyük bir ihtimalle söz konusu olacaktır.

  belli alanlara priz getirilmesi Çamaşır bulaşık makinesi ve buzdolabının ortak alanlara elektrik çekilmesi su tesisatının ve giderlerin de ona göre ayarlanması işin sağlığı açısından çok iyi ve doğru bir seçim olacaktır.

  Işıklandırma da birçok referansa Kullanmış olduğumuz gizli ışık sistemi kullanarak sadece tavandan değil yaşam alanlarının etrafından ışığı direk görülemeyecek şekilde loş bir ortam yaratılarak daha estetik bir yapı ortaya koymuş oluruz.

  Tadilat firmaları parke ve kapı seçimi

  Seçilen kapı ve parke renklerinin de duvar renklerine uygun olması ya da duvar renklerinin parke ve ışıklandırmaya uygun olması gibi detayları da Es geçmemek gerekir.

  Çünkü yapılacak olan dekorasyon işlerinin görsen anlamdaki şöleni burada yaptığımız işin kalitesini ortaya koyacaktır.

  Bütün ev tadilat işlerinde belliymiş olduğumuz gün sayısını hiç aşmadık.

  Fizibilite ve programlama çalışmaları komple yenileme yapılacak olan dairede iş programını sıralaması çok önemlidir. malzemelerin hazır olması, kadronun tam anlamı ile Orada olması gibi hiçbir işin başka bir kaleme, işi etkilemeyecek şekilde programlamak için gün sayısını ve sağlığını kesinlikle etkilemesi sağlanmalıdır.

  Kocaeli İzmit lokasyonlu firmamız Türkiye’nin birçok ilinde dekorasyon ve inşaat Taahhüt işleri konusunda referans sahibidir. dekorasyon ve taahhüt işlerinizin yanı sıra Temel’den çatıya İnşaat ve anahtar teslimi tadilat konularında da sizlere bir telefon kadar yakın olacağız.

  karar vermeden önce bizleri aramanıza uyuyor saygılarımızı sunuyoruz esenlikler dileriz beraber çalışmak dileği ile

  İç dış dekorasyon | Interior-exterior decoration

  izmit tadilat firmaları

  izmit tadilat firmaları, tadilat konusunda uzuner İnşaat’ın tecrübeleri yaklaşık 16 yıldır bilgi birikimi ile harmanlanmış tır.

  A’dan Z’ye komple tadilat işleri yapan ve bir yapıda olmazsa olmaz;

  • banyo tadilatı
  • banyo yenileme
  • mutfak yenileme
  • balkon yenileme
  • teras büyütme
  • teras kapama
  • Çelik teras kapama
  • çelik çatı kaplama
  • çatı büyütme
  • çelik veranda yapımı
  • profil ve saçtan yaşanabilir alanların yapım ve tamirleri

  İzmit’te veranda yapımı gibi birçok konuda tadilat işleri yapıyoruz.

  mermerden mermer basamaklar, mermer işçiliği, malzemeli ve malzemesiz mermer işleri ve Dekoratif mermer uygulamaları, mezar yapımı, mermer mezar yapımı gibi alanlarda uzman olan uzuner İnşaat, Kocaeli’de komple dekorasyon ve İzmit’te tadilat işleri ile ilgili birçok referansa sahip bir firmadır.

  Teminsiz işlerin mimarı olan Uzuner A’dan Z’ye dekorasyon ve tadilat işleri için aradığınız en doğru notlardan birisidir.

  seramik işçiliği nin yanı sıra mutfak ve banyolarda, koridorlarda, ıslak bölgelerde veya Dış cephede, balkonda, terasta olmak üzere İzmit’te tadilat işleri ile ilgili seramik işleriniz malzemeli malzemesiz yapılabilir.

  İzmit tadilat firmaları arasında yerini her zaman koruyan uzuner İnşaat edinmiş olduğu tecrübeler sayesinde dekorasyonun en uç noktalarını teknoloji ile birleştirmektedir.

  sunumlarını sözlü ve yazılı hazırlayarak sizlere en doğru materyaller üstüne çalışır.

  2019’un ilk aylarından bugüne kadar yapmış olduğu 26 farklı tadilat projesi ile İzmit’te tadilat firmaları arasında yerini her zaman korumuştur.

  Teknolojik olarak da her zaman bir adım önde olan Uzuner İnşaat sizler için en iyi çözümleri sunmaktan Onur duyacaktır.

  İzmit’te boya tadilat ya da Kocaeli’de boya tadilat firması arıyorsanız daire boyaları yani komple ev boyama, çatı teras boyama ve alçı işleriniz içinde mutlaka bize ulaşın.

  İzmit’te inşaat firmaları arasında yer alan firmamız alçı dekorasyon konusunda İzmit’te alçı taahüt işleri olmak üzere komple ev tadilatı taahhüt işleri de yapmaktadır.

  Aynı zamanda teminsiz taahhüt işlerine de giren Uzuner İnşaat boya taahhüt, alçı sıva taahhüt, metal ve çelik konstrüksiyon işleri, ferforje imalatı gibi imalatlarıda aynı zamanda kendi atölyelerinde yapabilmektir.

  Kocaeli de mantolama firmaları arıyorsanız Söve imalat atölyemizde bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

  tüm mantolama malzemeleri nin imalatı.

  izmit tadilat firması uzuner ayrıca

  • kartonpiyer imalatı
  • payanda imalatı
  • köşelikler
  • çıta imalatı
  • fuga yalı baskı imalatı
  • Kilit taşı imalatı
  • kat silmesi imalatı
  • Denizlik imalatı
  • Sütun imalatı
  • Tavan kaplama imalatı

  gibi bütün imalat türlerinde kendi atölyesinde kocaeli de Söve imalat türleri ve kumlama atölyesi ile de kendi bünyesinde yapmaktadır.

  İzmit tadilat firması olarak başka neler yaparız

  çit duvar imalatı ve metal aksamlarının yapımları ayrıca tel çit imalatı ve çit sistemleri üzerine kendi atölyesinde imalat altyapısını kullanarak bütün çit sistemleri alanlarına dahil olabilir.

  Çit sistemleri taahhüt işlerine alt yapısı güçlü bir şekilde çok net ve işin teslimini sözleşme süresinde sağlayabilecek olan uzuner İnşaat, sizlere bu konuda a’dan z’ye en doğru hizmeti vermek için her zaman hazırdır.

  İzmit tadilat firmaları konulu blok yazımızın içeriğinde İzmit tadilat firmaları alanında yaptığımız hizmetleri e kocaeli de komple tadilat işleri yapan Uzuner inşaat’ın içeriğini biraz anlatmaya çalıştık.

  Diğer blok yazılarımızda uzuner inşaat’ın diğer konularla ilgili direkt uygulama yapabildiği ve direkt imalat yapabildiği alanlarla ilgili bilgiler vermeye çalışacağız.

  konunun özü olan inşaat komple temel’den çatıya inşaat işleri yapan uzuner İnşaat kat karşılığı inşaat konularında da referans ve tecrübe sahibidir.

  bizlerden bir analiz ve fiyat raporlama gibi talepleriniz olduğundan hiçbir şekilde ekstralar çıkarmadan, işin teslim süresi ne kadar, en iyi şekilde sizlere tekliflerimizi vermiş oluruz.

  izmit tadilat firmaları

  bir inşaatta olmazsa olmaz bütün kalemlerin her alanında uzmanlaşan ekibimizle birlikte yaptığınız Her işin arkasında durmaya hep devam ettik ve devam edeceğiz.

  tadilat firmaları ve inşaat tadilat firmaları işlerinizde en doğru adres Uzuner İnşaat tır.

  izlere bir telefon kadar yakın olan firmamız göreve her zaman hazırdır beraber çalışmak dileği ile   0262 606 07 79

  Şimdi ara