"Temelden çatıya inşaat"

Destek-Keşif-Teklif
0850 8406121
Çalışma saatleri
09:00 - 18:00

  Tag: Temelden Çatıya inşaat firmaları

  İnşaat | Construction from foundation to roof

  Kaba inşaat

  Gayrimenkul terimlerinden olan kaba inşaat; çimento, kum, çakıl, kireç, demir, tuğla, kalıp ve kalıp bağlantı elemanları kullanılarak yapının betonarme taşıyıcı elemanları ile dolgu duvarlarının yapılmış halidir.

  Kaba inşaat ta boya yapılmamış, aydınlatması takılmamış sadece tesisatı kurulmuştur. Tabi böyle tabir ediliyor, ancak kaba inşaatın net bir şeklide tamamlanmış ya da tamamlanmamış olduğu teknik bilirkişi raporlarıyla anlaşılabilir.Bilirkişi yapıda eksik bir iş görmedikçe kaba inşaat tamamlanmıştır onayı verir.
  Kolon kalıp işleri yapı için çok önemlidir, bu yüzden yapı denetimi yapan bilirkişiler ilk olarak onun kontolünü yapar.Peki kaba inşaat malzemeleri nelerdir onlara bakalım;
   Çakıl
   Kum
   Çimento
   Tuğla
   Kireç
   Demir
   Kalıp
   Kalıp Bağlantı Elemanları

  Kaba inşaat malzemelerini yukarıda belirttik.Şimdi de kaba inşaatın yapım sürecini sıralayalım;
   Harfiyat
   Grobeton
   Demir Detayı
   Korozyon
   Mantolama
   Temel İzolasyonu
   Temel Drenajı
   Temel Elektrik Topraklaması
   Duvar işleri; tuğla duvar veya gazbeton duvar örülmesi

  Kaba inşaat
  Kaba inşaat yapım sürecinin bitmesinin ardından ince iş yapımına geçilir.İnce işlerin yapımında ise boya, badana, sıva, yalıtım vb. işler vardır.

  45 Büyükbaş için kaba inşaat projesi

  İnşaat | Construction from foundation to roof

  Temelden Çatıya inşaat işleri

  Temelden çatıya inşaat işleri yapan uzuner inşaat ,Kocaelide ve Türkiye’nin genelinde Temel’den aldığı taahhüt işini her aşaması ve çevre düzenlemesi ne kadar kendi bünyesinde kendi profesyonel ekiplerince yapmaktadır.

  Uzuner İnşaat A’dan Z’ye

  • temel açma
  • kalıp işleri
  • soğuk demir işçiliği
  • eksiz oluk imalatı
  • çelik çatı yapımı
  • Söve imalatı
  • kartonpiyer imalatı
  • kartonpiyer uygulaması
  • eps kartonpiyer
  • tavan kaplamaları
  • mantolama işleri
  • mantolama yapımı
  • mantolama imalatı

  gibi konularda da İnşaat konusunda danışmanınız ve yol arkadaşınız olarak hizmet verebilir.

   Mütemadi temel yapımı, radya temel yapımı, kalıp işleri ve işçiliği gibi konularında uzmandır.
  Temel çeşitliliği projelendirmesi, kalıp ve demir işçiliği gibi uzmanlık gerektiren ve kalıcı çözümlerin en ana temel unsurlarından olan kaba inşaat işçiliği ve uygulaması konusundaki profesyonel altyapımızdan faydalanmanızı tavsiye ederiz.

  Temelden Çatıya inşaat işleri

  Kocaeli’de Temel’den çatıya inşaat işleri yapan uzuner İnşaat Temel’den çatıya İnşaat işleri yanısıra İnşaat Taahhüt, inşaat tadilat, inşaat dekorasyon, alçı dekorasyon, Kocaeli’de kendi ekibi ve teçhizatı İle almış olduğu taahhüt işlerini noksansız zamanında teslimini sağlayabilir.
  Bina ve çatı yalıtımları konularında uygulama alanında ki profesyonel bilgi birikiminde uzmanlaşan ve yıllardır yapmış olduğu temel yalıtımı, çatı yalıtımı, bina yalıtımı, ısı yalıtım olmak üzere bütün ısı su ses yalıtımları konusunda uzmanlaşan firmamız sizler için en uygun strateji ve çözümleri en uygun maliyetlerle sunmaya hazırdır.
  İzmit’te Temel’den çatıya inşaat işleri yapan Uzuner İnşaat İzmit’te inşaat işleri konusunda kendi Ekipmanları ve kendi bünyesinde barındırdığı teşhizatlarla işin taahhüt süresini geçirmeden kendi altyapısı ile rahatlıkla zamanında teslim eder.
   Temel’den çatıya inşaat işleri ya da kısmı inşaat tadilat işleriniz için yada kat karşılığı inşaat yada Butik konut projelerinizi danışmanlık hizmeti vererek zaman ve para kaybetmenize engel olacaktır.
   yapılan işin önemini benimseyen ve sorumluluklarını bilen Uzuner İnşaat, mezar işleri, mezar yapımı, mezar tadilatları, gibi ufak çaplı taahhüt işlerinide takip etmektedir.
   mermer işleri yapan İzmit’te mermer işçiliği, mermer imalatı, mermer denizlik, mermer basamak gibi mermer ile ilgili bütün işleriniz için teklif isteyiniz.

   Temel’den çatıya İnşaat işleriniz için arayabileceğiniz en doğru adreslerden birisidir.

  mermer işçiliği ve mermer işleriniz için Kocaelide sizleri mermer konusunda profesyonel ekip ve ekipman aile hizmet verebilecek olan bir firmadır.

   Kocaelide mermer işleri izmitte mermer işleri keşif taleplerinizi en kısa sürede değerlendirebiliriz.

   

   

  Şimdi ara