Ev yenileme

Ev yenileme ve iç dekorasyon işleri taahhüt hizmetleri konusunda birçok kategorik farklı daire tiplerine göre yaşam alanları sunmaya devam ediyoruz.

iç dekorasyon konusunda uzman kadrosu ve ekibi ile sadece Kocaeli değil civar illere ve taahhüt altyapılı farklı projelere de hizmet verebilen Uzuner inşaat, iç mimarlık ve dekorasyon alanında A’dan Z’ye tüm dekoratif ihtiyaçlarınızı yapısal anlamda, malzemeli malzemesiz olarak üstlenebilecek yapıdadır.

Tüm daire tiplerindeki çalışma sistemlerine göre yeterli kadro ve teçhizat yapısına sahip olan Uzuner inşaat tadilat dekorasyon ve ev yenileme konusunda yeni trendleri de beraberinde sunabilmektedir.

Teknoloji ve modern imkanları da mekana göre müşteriye sunabilen, bu konuda bilgi ve birikimini, tavsiyelerini müşteriye aktarabilen profesyonel bir yapıya sahibiz.
işletmemiz dekorasyon iç mimarlık konusunda ev yenileme hizmetlerine yeni bir anlam kazandırmaya devam etmektedir.

Farklı özelliklerde ve yapılarda ki dekoratif farklılık gösteren her alanda uzman bir şekilde hareket ve personel gücüne sahip yapı ile dekorasyon taahhüt işlerinde temelden çatıya tadilat ve dekorasyon işleriniz için firmamıza mutlaka ulaşınız.

Villa projeleri, inşaat sonrası ve inşaat öncesinde ki fizibilite ve keşif çalışmaları neticesinde, maliyet analizi yaparak, ev dekorasyonu yada işyeri dekorasyonları olmak üzere komple yenileme hizmetleri alanında ciddi anlamda projelerinizi yapabiliriz.

Yapılacak tadilat dekorasyon öncesi hazırlık aşamaları yapılarak yenileme hizmeti verilecek alanda hazırlıklar belirlenen tarihe göre ayarlanması ve tüm detayların sonradan işi etkilememesi bizim iş vizyonumuzdur.

Doğalgaz Tesisat hazırlıkları, Elektrik tesisatının ona göre yenilenme hazırlıkları, gereksinimleri alçı, Kum, çimento, tuğla gibi malzemelerin tadilat yapılacak alana getirilmesi, hazırlık aşamasında noksansız malzemenin İnşaat sahasında hazır olması gibi ev yenileme çalışmalarında en önemli maddelerden biridir.
halihazırda yapılan tadilatların genelge süreç uzamasındaki yegane sebeplerden bir bir tanesi de programlanmamış bir işin çıkaracağı sonuçlardır.

Yapılan hazırlıkların asıl amacı işin sadece kısa sürede bitmesi değil, sağlığı açısından da önem arz etmektedir. kullanılacak malzemenin hazır olması, yapılacak işin maliyetlerinde, süreçlerinde daha kısa sürede ve daha az maliyetli bitmesine yol açacaktır.
Bu durumda ev yenileme hizmeti yapmış olduğumuz alanlarda daha süratli, daha net ve kararlı hareket edebilir çıkacak olan problemleri daha kısa sürede yanıt verebilme şansına sahip oluruz.

Oda büyütme, balkon yenileme, banyo yenileme, mutfak yenileme gibi bir dairede olmaz sa olmaz tüm detayların Uzuner inşaat tarafından kısa sürede söz vermiş olduğu taahhüt tarihine yetiştirilmesi, sizlerin vereceğiniz kararlar neticesinde daha da kesin bir hal alır.

Yapı ve yaşam alanlarınızın geleceği ve sağlığınız için işi profesyonellere bırakın.