inşaat taahhüt

inşaat taahhüt

inşaat taahhüt, endüstriyel tesislerinin seramik işleri, boya, kulmalama, konut projelerinin seramik ve merdiven işleri.

mermer merdivenler, konut proje bazı peyzaj ve bahçe düzenleme, yol bordür çalışmaları, süs havuzları, yapay Yollar, yapay göller.

Yapay şelale imalatı, kompozit uygulama, betonarme işleri, tuğla işleri, tuğla örme, alçı dekorasyon, kaba alçı, ince alçı, saten, dekoratif boya, alçı tavan, gizli ışık, stropiyer, kartonpiyer uygulamaları.

Göbek uygulamaları, çatı imalatı, Çelik çatılar, trapez çatılar, normal çatı, dekoratif çatı İmalat, ve uygulamaları, çatı izolasyonu, kaba inşaat.

Kalıp işçiliği, soğuk demir işiliği, dekorasyon ve iç mimarlık uygulamaları. Endüstriyel tesis altyapı işleri.

inşaat taahhüt

Konut projelerinin altyapı işleri, bahçe düzenlemeleri, endüstriyel okul ofis ve alışveriş merkezlerinin bahçe düzenlemeleri.

Çatı ve cephe trapezleri uygulama ve işçilik. Taşyünü çatı panel uygulaması, akustik paneller, cephe panelleri, taş ev imalatı.

Taş villa imalatı, betonarme villa imalatları, Butik konut projeleri, villa inşaatları.

Çelik veya betonarme villa yapımı, çelik konstrüksiyon proje 3D ve 2D sunumları.

Hareketli SolidWorks çizimleri teklif kabulü sonrası profesyonel çizimleri ve sunumları, tasarım İnşaat faaliyetleri proje yönetimi.

inşaat taahhüt

Genel İnşaat Taahhüt işleri projelendirme çalışmaları, iç tasarımlar, proje bazlı iç, tasarımlar, endüstriyel ve kamu kuruluşlarının teminsiz işleri.

Okul çatı tadilatları ve konut çatı tadilatları, proje bazlı tadilatlar, Hafriyat, İnşaat hafriyatı, temel açımı, Gro beton uygulamaları, kaba inşaat yapım.

Bunlara bağlı seramik uygulamaları, sıva, Boya, dış cephe kaplama, asma tavan, Alçı dekorasyon işleri şap saha betonları.

Alçıpan bölme duvar ve alçıpan işleri, ince sıva, kaba sıva, dış cephe mantolama ve dekoratif sıva uygulamaları.

İnşaat Taahhüt işleri konusunda kat karşılığı inşaat tan bütün Temel’den çatıya İnşaat. işleriniz için Kocaeli’de inşaat işleri veya diğer illerdeki İnşaat Taahhüt işlerimiz için profesyonel bir yetiye sahip olan firma ile çalışmak sizin için avantaj olacaktır.

Günümüzde zamanın çok değerli olduğu bir gerçek fakat yapılacak olan işinde arkasında durulması çok daha önemlidir.

Ekibimizde bulunan çatı ve kaba ustaları, beton çatı uygulaması ahşap çatı uygulaması. sundurmalar, veranda yapımları, bahçe uygulamaları, bahçede yapılacak havuz imalatları, havuz Yolları.

yürüme Yolları, koşu yolları, güvenlik sistemleri, çit sistemleri, gibi A’dan Z’ye aklınıza gelebilecek bütün materyallerin İmalat ve montajını yapabilecek kapasiteye sahibiz.

villa projeleri ndeki yaptığımız uygulamalar konut projelerindeki birçok tadilat işleri.

Birçok farklı iş gücüne ve profesyonel ekibe sahip olan firmamız teminsiz bütün işlerin üstesinden malzemeli ve malzemesiz  gelebilmekte.Çelik atölyemiz in yanı sıra Söve imalat konusunda Söve gruplarının imalatları uygulamalarında yapabilmekteyiz.

Çelik atölyesinde Çelik akşamlarla ilgili ekibimiz ayrıdır, imalat konusunda imalatı ve teknik ekip konusundaki farklılık ve fiyat avantajları mızı müşterilerimize yansıtmayı başarıyoruz.

İmalat ve montaj altyapısı ile güçlü bir kadroya ve beyin gücüne sahip olan Uzuner İnşaat Kocaeli’de ve nerede olursa olsun bütün illerdeki taahhüt işlerini Temel’den çatıya yapabilecek yeteneğe sahiptir.