Kocaeli mantolama şirketleri

Kocaeli mantolama şirketleri olan, uzun yıllardır yaptığı mantolama işlerinin her zaman arkasında duran, her müşterinin gözünde ayrı bir beğeni kazanan uzuner inşaat, mantolama şirketleri arasında Kocaeli’de ilk sıralarda yer almayı başarmıştır. her zaman Kocaeli’de mantolama şirketi olarak hizmet veren firmamiz bundan sonrada övgü almaya devam edecektir.

Mantolama konularında uzman kadrosu ve ekipmanı bulunan uzuner inşaat‘ın altyapı konusunda Hiçbir sıkıntısı olmamıştır.

Mantolama esnasında yapılacak güvenlik önlemlerini MUTLAKA alıyoruz.

Mantolama esnasında yapıda yıllar sonra oluşacak yalıtım sıkıntıları ile ilgili çalışmalar yapıyoruz.

mantolama levhaları montajlarında ve dübel takımında oluşabilecek olan sıkıntıları gidermek için duvar gönyesi ile ilgili ön çalışma yapıp montaj konusunda yaşanabilecek sıkıntıları daha önceden tespit ederiz.

çatı olukları tamir ve bakımları çok önemlidir. oluşabilecek çatlaklar su kaçakları mantolama da çok büyük sıkıntılara yol açabilir.

çatı tamiri ve oluk tamiri de yapılarak mantolama montaj aşamasında bu kaçaklar ve tamirler yapılır.

çatı tamiri ve oluk tamirleri mantolama aşamasında uzuner inşaat’ın uzman kadrosu tarafından mutlaka yapılır.

Kocaeli mantolama şirketi olarak çatı tamiri, çatı yapımı, çelik çatı yapımı, çatı olukları imalatı, eksiz oluk imalatı gibi imalatlarıda metal atölyemizde yapılmaktayız.

Metal aksamların imalatlarını birebir aldığımız ölçülerde kendi atölyemizde yapar ve montajını  gerçekleştiririz.

Kocaeli mantolama şirketleri olarak hizmet veren uzuner İnşaat çelik konstrüksiyon çelikten çatı veranda tamiri veranda yapımı teras kapama dekoratif taş örme işleri taş duvar güvenlik duvarı güvenlik çiti gibi imalatlarda kendi atölyesinde yapmaktadır.

Kocaeli mantolama şirketleri arasında önemli bir konuma sahip olan Uzuner İnşaat mantolama dekoratif dış cephe kaplamaları, çatı izolasyonu ve ev uygulamaları konusunda önemli referansları vardır.

mantolama İçerdeki ısıyı koruma amacıyla değil dışarıdaki Havayı da içeri almama özelliğine sahip olan işlevsel bir durumdur.

Avrupa’da oldukça uzun yıllardır kullanılan bu sistem daha çok gelişmiştir.

mantolama binaların ve yapıların Toprak seviyesinden çatıya kadar bütün olanları saran bir uygulamadır.

İçerdeki suyu tutmasının yanı sıra binanın dışına da estetik bir görünüm sağlar. Ayrıca binanın beton yorgunluğunu daha geciktirir.

eski tuğlalı yapılarda yaptığımız uygulamalar neticesinde edindiğimiz tecrübeleri sektörde her yapıda uygulamaya çalışıyoruz.

ülkemizin hava şartları Çok değişken olduğundan yapılan Mantolamanın önemi ısı yalıtımında soğuğa ve sıcağa karşı olan direncini ve önemini daha da önemli kılmıştır.

Kocaeli mantolama şirketleri

yapının ana hatlarının hava ile sirkülasyonunu ve etkileşimini en aza indiren bir uygulama olan mantolama teknik beceri ve uzmanlık gerektirir.

Kocaeli mantolama şirketleri olarak Kocaelide hizmet veren uzuner İnşaat’ın edinmiş olduğu tecrübeler bu konuda oldukça önemli ve sizler için faydalı olacaktır.

Kocaeli de mantolama şirketi arıyorsanız uzuner inşaatın kalite ve ve fiyatlarına göz atmadan karar vermeyin. Onlarca mantolama referansına sahip firmamız söve ve eps kartonpiyer imalatı yanı sıra profesyonel mantolama konusunda sizlere öncülük edecektir.

Uzuner inşaat mantolama firmaları arayışınızda mantolama şirketi olarak istediğiniz kalitede işi hızlı güvenilir şekilde teslim eder.

Isı yalıtım konusunda bina yada yapınızın yalıtım konusundaki tüm noksanlarını bir kenara bırakın. Mantolama ısı yalıtım ın kocaeli deki en doğru adresi uzuner inşaat ile görüşmeden karar vermeyin.

0262 606 07 79